هنوز هم بهترین ها وجود بین المللی, بان کی مون: ورزشکار روسیه Anzhelika Sidorova مجموعه جدید جهان پیشرو نیزه نتیجه

روسیه قهرمان جهان قطب vaulter Anzhelika Sidorova است که واجد شرایط برای شرکت های بین المللی دو و میدانی حوادث با توجه به ممنوعیت اعمال شده توسط جهانی دو و میدانی مجموعه ای جدید از جهان پیشرو در نتیجه رقابت در مسکو.

28 ساله پاک ارتفاع 4.95 متر ارسال یک فصل جدید-بهترین نتیجه در پرش با نیزه جشنواره در Luzhniki.

ادامه مطلب: ‘خنثی پرچم نیست, شرم, شرم است که در گیر یک دوپینگ ردیف’: جهان بالا-پرش قهرمان Lasitskene در روسیه, ورزش, بحران

با الهام از او باور نکردنی, پیشرفت, حاکم, جهان, دارنده عنوان Sidorova نقل مکان کرد و این بار به 5m اما نتوانست با موفقیت به مقابله با ارتفاع در هر یک از سه تلاش است.

عضو فدراسیون دو و میدانی تیم Sidorova مجاز به رقابت در سطح بین المللی با وجود داشتن یک پاک دوپینگ رکورد.

سال گذشته او برنده IAAF World ورزشی قهرمانی در دوحه قطر, ضرب و شتم حاکم المپیک و دارنده عنوان Ekaterini Stefanidi از یونان و المپیک دونده تا Sandi موریس از ایالات متحده آمریکا.

آخرین پاییز جهانی دو و میدانی به حالت تعلیق مجاز خنثی ورزشکار (ANA), روند, منع, روسی, اعضای تیم از شرکت در رویدادهای بین المللی و حتی تحت خنثی پرچم.

دلیل سختی عمل شد و رسوایی بیش از اتهام دستکاری و جعل سند در ارتباط با دوپینگ مورد نقره بالا جهنده Danil لیسنکو.

همچنین در rt.com ‘درخواست آرمسترانگ Gatlin & کلمن’: روسیه قهرمان پرش ارتفاع Lasitskene می گوید USADA رئیس به ‘سازمان دیده بان زبان خود را پس از تماس برای بان کی مون

اگر این مسئله حل و فصل نشده است و رقبای روسیه ممنوع از دریافت حتی یک وضعیت خنثی آنها می تواند دست های آینده بازی های المپیک توکیو.

در فوریه 28 RUSAF انتخاب رئيس جمهور جدید خود را Evgeny Yurchenko خواهد شد که کمتر از پنج ماه به صرفه جویی در ورزشکاران روسی از امکان المپیک ممنوعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im