ما استفاده می شود برای دیدن فوتبال رقابت های دم کردن بر روی زمین یا در می ایستد اما یک پسر توپ در تونس لیگ در زمان تعصب به یک سطح جدید به تازگی هنگامی که او lobbed بازدید از بازیکن تیم بوت به جمعیت.

این حادثه صورت گرفت در یک بازی بین رقبا همام-Lif و CA Bizertin آخر هفته گذشته هنگامی که با نمرات در 1-1 با کمی بیش از 10 دقیقه مونده این دور تیم محمد Yeken از دست یکی از چکمه های خود را در نزدیکی خط اطراف زمین فوتبال.

سریع فکر کردن توپ پسر شاید احساس که او می تواند تیم خود را swift مزیت کشف و ضبط ابتکار و انداخت بازیکن بوت شدن به یک بخش از صفحه اصلی پشتیبانی می کند.

Yeken هر چند به وضوح درک نمی youngster اقدامات در حال اجرا به سمت او و سوق دادن او به زمین است. او صادر شد با یک کارت قرمز بلافاصله پس از.

همام-Lif در زمان رهبری تنها سه دقیقه بعد و نگهداری در برابر 10-مرد Bizertin طرف به ادعای پیروزی 2-1.

و اگر شما بدانم که آیا یا نه متخلف بازیکن خود را دریافت کرد بوت بازگشت از صفحه طرفداران پاسخ به این قطعی است ‘هیچ’ پس از یک فرصت طلب حامی در زمان و بعد از آن ارسال شده یک عکس از کفش به رسانه های اجتماعی.

این حادثه harks به 2013 حادثه لیگ برتر که ادن هازارد در چلسی اخراج شد برای لگد زدن در یک 17 ساله استوک سیتی توپ پسر که حاضر به دادن توپ به تیم اصلی. قبلا این نوجوان تا به حال افتخار در رسانه های اجتماعی از قصد خود را به “اتلاف وقت” در طی ثابت.

همچنین در rt.com “من دوست دارم توپ هوشمند پسران: مورینیو را تحسین کرد سریع فکر کردن در جوانی برای ‘کمک’ تاتنهام’ لیگ قهرمانان اروپا باز گشت (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im