چوب به “زنجیره ای از فرمان’! پنتاگون رد هواپیمای حامل کاپیتان درخواست برای نجات خدمه به عنوان 100+ ملوانان قرارداد Covid-19

وزیر دفاع علامت Esper گفت: آن را بیش از حد به زودی به تخلیه یک ناو هواپیمابر که در آن بیش از 100 ملوانان با آلوده شدند Covid-19 رغم غیر معمول درخواست توسط کاپیتان کشتی به قرنطینه تمام خدمه.

خواسته در مورد از بین بردن بیش از 4000 ملوانان روی عرشه کشتی ناو Theordore روزولت – اولین کشتی جنگی در استقرار به گزارش شیوع این ویروس کشنده – Esper گفت زودرس بیان کرد : “من فکر نمی کنم ما در آن نقطه است.”

“ما در حال حرکت تعداد زیادی از منابع و کمک های پزشکی و کمک کردن به حامل در گوام است. ما در حال ارائه اضافی پرسنل پزشکی به عنوان آنها نیاز به آن” Esper گفت: رادیو فردا در مصاحبه ای در روز سه شنبه اضافه کرد که هیچ یک از ملوانان به طور جدی بیمار است.

روزولت بود به طور موثر به خارج از کمیسیون هفته گذشته پس از چند ده نفر از خدمه قرارداد Covid-19 مجبور کشتی برای منحرف کردن از ماموریت خود در دریای چین جنوبی و بارانداز در گوام که در آن تمام پرسنل در هیئت مدیره دریافت نمایش برای ویروس. بیش از 100 در نهایت آزمایش مثبت است.

همچنین در rt.com 3 نیروی دریایی ایالات متحده نیروهای نظامی در هیئت مدیره هواپیما حامل در فیلیپین تست مثبت برای coronavirus در اولین مورد اعزام کشتی

با هزاران نفر از ملوانان زندگی در مجاورت نزدیک در تنگ کشتی به سرعت در حال گسترش شیوع باعث کشتی فرمانده کاپیتان برت Crozier, به قلم یک نامه به وزارت دفاع, درخواست که همه پرسنل مجاز به پیاده شدن و رفتن به قرنطینه. به زودی غیر معمول بود به عنوان کاپیتان قلم چند پله در زنجیره ای از فرمان به درخواست به طور مستقیم به پنتاگون به احتمال زیاد نشان می دهد ضرورت آن است.

“اقدام قاطع مورد نیاز است در حال حاضر به منظور جلوگیری از … غم انگیز نتایج” Crozier نوشت:, و اضافه کرد که به جای تست اضافی برای ویروس “تمرکز ما در حال حاضر باید در قرنطینه و جداسازی.”

نگه داشتن بیش از 4000 زنان و مردان جوان در هیئت مدیره [تئودور روزولت] یک خطر غیر ضروری و معافیت ایمان با کسانی که ملوانان سپرده به مراقبت از ما.

Esper گفت: او هنوز به عنوان خوانده شده Crozier نامه در جزئیات ترجیح می دهند برای مقابله با این موضوع از طریق به طور منظم زنجیره ای از فرمان و نظر نیست به طور مستقیم بر روی کاپیتان درخواست خود را در طول مصاحبه با CBS فراتر از سوال نیاز برای تخلیه.

“من این فرصت را به خواندن این نامه, خواندن, در جزئیات,” او گفت:. “من قصد دارم به تکیه بر نیروی دریایی زنجیره ای از فرمان به بیرون رفتن وجود دارد به ارزیابی وضعیت و مطمئن شوید که آنها ارائه کاپیتان و خدمه همه حمایت آنها نیاز به ملوانان سالم و کشتی در دریا.”

حداقل سه جزئی دیگر شیوع گزارش شده در هیئت مدیره کشتی های جنگی نیروی دریایی – USS بوکسور USS Colorado و USS رالف جانسون تمام لنگر انداخت در سواحل غرب – هر چند هیچ یک از آنها در حال حاضر در به کارگیری است.

همچنین در rt.com رفتن پایین ؟ 2 coronavirus مورد تایید سرنشین آمریکا کشتی جنگی نیروی دریایی با وجود پرخاشگرانه کاهش استراتژی’

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de