استیو بینگ: الیزابت هرلی به خاطر بار خوب با ‘شیرین نوع,’ ex

الیزابت هرلی و بیل کلینتون را به پرداخت ادای احترام به استیو بینگ هالیوود تولید و سیاسی کمک کننده است که درگذشت در سن 55.

بازیگر هرلی که تا به حال یک پسر Damian با بینگ در سال 2002 نوشت: در Instagram که او یک “شیرین نوع انسان” و “زمان ما هم بسیار خوشحال بود”.

رئیس جمهور سابق آمریکا کلینتون گفت که او “عاشق استیو بینگ بسیار”.

لس آنجلس تایمز و TMZ گزارش داد که بینگ سقوط به مرگ خود را از یک ساختمان در روز دوشنبه.

LA police و لا پزشکی قانونی شهرستان گفت: یک مرد در 50s بود در صحنه مرده در کالور سیتی.

در هالیوود, بینگ شناخته شده بود به صورت co-نوشتن 2003 فیلم Kangaroo Jack; تامین مالی 2004 از اکسپرس قطبی ابراز شده توسط تام هنکس و تولید 2000 بازسازی Get Carter با بازی سیلوستر استالونه و مارتین اسکورسیزی سنگ نورد مستند Shine a Light.

او همچنین آمار عناوین در اوایل 2000s برای 18 ماه رابطه با Hurley.

پسر خود را Damien که 18 سال در ماه آوریل در مرکز با مشخصات بالا پدری صورت پس از بینگ شک و تردید در مورد اینکه آیا او پدر است. که تایید شد پس از DNA نتایج نشان داد در لندن دادگاه عالی در سال 2002.

در روز سه شنبه هرلی گفت که او تا به حال آشتی با بینگ در ماه های اخیر. “من غمگین فراتر از باور که من سابق استیو است و دیگر با ما. این وحشتناک است, پایان,” او نوشت: در رسانه های اجتماعی.

“ما با هم بسیار خوشحال بود و من از ارسال این تصاویر چرا که اگر چه ما را از طریق برخی از زمان سخت آن را خوب و فوق العاده خاطرات شیرین نوع انسان است که مهم است.

“در سال گذشته ما تا به حال تبدیل دوباره. ما آخرین صحبت پسر ما تولد 18. این اخبار ویرانگر و من با تشکر از همه برای پیام های دوست داشتنی.”

‘عجیب و غریب و گیج کننده زمان’

دامیان Hurley posted on Instagram: “با تشکر از شما از ته قلب من به هر کس که رسید از زیر ویرانگر اخبار.

“من در تلاش برای پاسخ به عنوان بسیاری از شما به عنوان من می توانم, اما لطفا می دانم که من همیشه به یاد داشته باشید مهربانی خود را. این است که بسیار عجیب و غریب و گیج کننده زمان و من فوق العاده سپاسگزار بود احاطه شده توسط من فوق العاده خانواده و دوستان.”

بینگ شکایت روزانه آینه در پی دادگاه پس از کاغذ به او لقب “بینگ لادن” چاپ شده و شماره تلفن خود را به طوری که خوانندگان می تواند او توهین.

این مقاله عذرخواهی بخوانید: “ما خوانندگان باید بدانند که آقای بینگ نیست رسوا شخصیت است که به تصویر کشیده شده است در رسانه ها. او یک نیکوکار و انسان دوستانه است که اختصاص داده شده خود را برای کمک به علل تأثیر فرزندان و خانواده خود را.”

‘یک قلب بزرگ’

بینگ به ارث برده $600 متر (£481m) املاک و مستغلات ثروت را از پدر بزرگ خود لئو بینگ در سن 18.

او یک حامی بزرگ از آقای کلینتون داشتن اهدا حداقل $10m (£8.03 m) به بنیاد پرداخت می شود و برای رئیس جمهور سابق را در سفر به کره شمالی در سال 2009 به مذاکره برای آزادی دو ما روزنامه نگاران است.

آقای کلینتون نوشت که بینگ “تا به حال یک قلب بزرگ بود و او حاضر به انجام هر کاری او می تواند برای مردم و علل اعتقاد او در”.

در یکی دیگر از تیتر گرفتن, دادگاه, Bing شکایت استودیو MGM رئیس کرک Kerkorian در سال 2002 ادعا او داوطلب خدمت سربازی بدنام چشم خصوصی آنتونی Pellicano به نخ دندان از زباله به DNA برای اثبات بینگ پدر یک کودک با Kerkorian همسر سابق.

پدری آزمون ثابت کرد که بینگ بود و در واقع پدر بازیکن تنیس لیزا روکش فلزی بندر دختر.

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de