اقامت در نزدیکی خانه و هیچ دوچرخه سواری: فرانسه تدابیر Covid-19 مستند محدودیت برای ‘حداکثر 2 کیلومتر از خانه’

فرانسه به طور چشمگیری تشدید محدودیت در حرکت میان آن coronavirus مستند هشدار به شهروندان است که آنها باید محدود کردن سفر خود را به عرض یک کیلومتر از خانه های خود را – و حداکثر دو کیلومتر است.

کشور رفت و به 15 روز مستند بیش از Covid-19 شیوع در ظهر روز سه شنبه و یک لیست از دلایل قابل قبول برای سفر منتشر شده توسط دولت است. کسانی که به دلایل عبارتند از: برای خرید نیازهای اساسی به دنبال درمان های پزشکی, کمک به همسایه و یا فامیل و پیاده روی سگ. گرفتن ورزش نیز دیده می شود به عنوان یک دلیل مشروع – به شرطی که آن را انجام داده بود به تنهایی.

همه تحمل فعالیت تنها قابل قبول است اگر یک فرد پر کردن فرم دولت بیان دلایل خود را برای جنبش (کسانی که بدون پرینتر بودند مجاز به دستنویس یک بیانیه).

همچنین در rt.com اتحادیه اروپا مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره میشل Barnier تست مثبت برای coronavirus

همانطور که از یکشنبه جدید مشاوره از وزارت ورزش خاطر نشان کرد که هدف از این مستند بود “هر کس به توان محدود” و نه به ترک خانه مگر اینکه آن را برای یک “فوری” مهم است. وزارت گفت: مردم باید در حال حاضر اقامت در عرض یک (حداکثر دو نفر) کیلومتر از خانه خود را و است که یک “کمی آهسته دویدن” ممکن بود اما “نه یک 10k” اجرا شود.

دوچرخه سواری نیز در حال حاضر به طور کامل از سوال با دوچرخه سوار فدراسیون اشاره کرد در توییتر است که فعالیت می کند مطابق با معیارهای” مشخص شده توسط دولت است. فدراسیون دوچرخه سواران خواست برای کمک به صرفه جویی در زندگی می کند و “در خانه بماند!”

در یک بیانیه مشترک شهردار پاریس Anne Hidalgo و پاریس رئیس پلیس Didier Lallement ساخته “جدی تجدید نظر” به واکر و جاگر که هنوز زیاد بانک ها از سن و مناطق دیگر در تعداد زیادی برای محدود کردن حرکت خود را به آنچه که “به شدت لازم است.”

همچنین در rt.com آمازون فشردن کارگران در میان Covid-19 بحران ‘غیر قابل قبول’ – وزیر امور مالی فرانسه

هیدلگو و Didier همچنین گفت وجود دارد ادامه داد: به بیش از حد بسیاری از بازدید کنندگان به شلوغ ترین بازارهای در پاریس و ایمنی که فاصله دستورالعمل نمی شد که محترم است.

“اگر این تماس به مسئولیت را تحمل نمی کند, میوه بخشدار پلیس ضامن امنیت پاریسی ها خواهد شد و سپس تمام اقدامات مفید برای منع دسترسی به مکان های آباد,” گفتند.

از صبح روز چهارشنبه پلیس فرانسه برای اجرای مستند اقدامات باید دست از 4,095 بلیط جریمه به شهروندان هجوم قوانین به گفته وزیر کشور کریستف Castaner. وزیر همچنین گفت که اروپا 1 رادیو در روز پنج شنبه که 15 روز مستند “ممکن است تمدید شود” در صورت لزوم.

تا کنون فرانسه دیده می شود 264 مرگ و میر به دلیل Covid-19 ویروس و بیش از 9,100 موارد تایید شده. این تعداد به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بالاتر از کشور است تست نکنید هر کس که با علائم.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de