مجسمه جنگ آمده برای عیسی مسیح به عنوان فعال ادعا می کند مسیح و مریم هستند و “سفید برتری’

آن آغاز شد و با مؤتلفه ژنرال و به سرعت تشدید کلمبوس و سابق آمریکا رئیس جمهور; در حال حاضر این بنای تاریخی-راهنمای جنگهای صلیبی برای مسیح با نژادی فعال شان شاه اصرار او توصیفاتی هستند ‘نژادپرستانه تبلیغات.’

“بله, من فکر می کنم مجسمه سفید اروپایی آنها ادعا می کنند که عیسی نیز باید پایین آمده” پادشاه توییتی در روز دوشنبه. “آنها یک شکل سفید برتری. همیشه بوده اند.”

او همچنین استدلال کرد که تمام “نقاشی های دیواری و رنگ آمیزی پنجره های شیشه ای سفید عیسی و اروپا و سفید خود را دوستان نیز باید پایین آمده” خواستار آنها را “ناخالص فرم سفید برتری… ابزار از ظلم و ستم [و] نژادپرستانه تبلیغات.”

پادشاه است که هیچ حاشیه ای شکل یا به خوبی شناخته شده و نژادی فعال عدالت رز به شهرت از طریق سیاه زندگی مهم جنبش و اخیرا به عنوان یک جانشین برای برنی ساندرز سناتور ورمونت که به دنبال دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

توییت خود آمد فقط یک روز پس از حزب محافظه کار صاحب نظران پیش بینی مجسمه-فوق العاده ولگردی و قانونی شکنی خواهد آمد پس از عیسی مسیح است.

برای چند هفته در حال حاضر معترضان در سراسر آمریکا را هدف قرار داده اند “نژادپرستانه” مجسمه – شروع با ژنرال که مبارزه برای کنفدراسیون در طول جنگ های داخلی آمریکا اما به سرعت در حال حرکت بر روی کریستف کلمب رئیس Ulysses S. Grant و دیگران از جمله توماس جفرسون و جورج واشنگتن دو نفر از پدران بنیانگذار ایالات متحده است.

حتی این بنای تاریخی به 54 ماساچوست داوطلب پیاده نظام یک آفریقایی-آمریکایی هنگ که مبارزه در جنگ داخلی – در امان ماند. [نیازمند منبع] در ضمن موزه تاریخ طبیعی در نیویورک تصمیم گرفته است برای حذف مجسمه 26th ما رئیس جمهور تئودور روزولت گفت که آن توصیفاتی از مادری آمریکایی و آفریقایی ساخته شده آن را یک “مضر نماد نژادپرستی نظاممند.”

پادشاه tweet به مبلغ تحریک فدرال جنایات نفرت استدلال محافظه کار فیلمساز مایک oliver campbell مقایسه آن را به Ku Klux Klan را ترور علیه کلیساها.

برخی از آن خندید با الگوهای رفتاری شجاعانه به “بیدار” فعالان در واقع امتحان کنید.

این خواهد بود نه پادشاه اول بحث. در سال 2019 او به دروغ ادعا کرد قتل 7 ساله دختر در هوستون بود با نژاد با انگیزه نفرت و جنایت. در سال 2018 و او به دروغ متهم یک ایالت تگزاس سپاهی از تجاوز به عنف. او همچنین متهم شده است که توسط سیاه و سفید دیگر زندگی توجه فعالان اختلاس یا سوء استفاده از کمک های مالی ارسال می شود راه خود را.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de