دولت از اتحادیه ‘تحریم’: AOC & Ayanna شجاعانه جست و خیز, Ilhan & Tlaib شجاعانه اما در هر صورت این #مقاومت

اسکندریه Ocasio-کورتز و Ayanna Pressley جست و خیز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در حالی که Ilhan عمر و رشیدا Tlaib حضور خواهد به عنوان یک عمل “مقاومت.”

به نظر می رسد کنگره “تیم ملی” دانشجوی سال اول دموکرات ها تقسیم شده است به مقاومت در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

نیویورک از حزب دموکرات شناخته شده به عنوان AOC اعلام کرد که او نمی خواهد شرکت در سه شنبه شب دولت از آدرس اتحادیه از رئیس جمهور. او می گوید حضور او را “مشروعیت” مغلوب ساختن پیشی جستن.

اعلام شد فورا تمسخر توسط محافظه کاران که تشکر AOC برای او “شجاعت است.”

همکار تیم ملی عضو Ayanna Pressley (D-ماساچوست) نیز اعلام کرد او می خواهد تحریم نشانی گفت: در بیانیه ای که او نمی تواند در “وجدان خوب.” Pressley خواهد بود با اینحال ارائه یک پاسخ به تهمت سخنرانی به نمایندگی از خانواده های شاغل ،

Ilhan Omar (D-مینه سوتا) در ضمن گفته او حضور پیدا خواهد کرد اما حضور او خواهد بود یک عمل “مقاومت.”

رشیدا Tlaib (D-میشیگان) چهارمین عضو از “تیم ملی” اعلام کرد از طریق یک بیانیه که او نیز از حضور در این آدرس اما “نه برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در حالی که رئیس جمهور گفته است که آنچه که او صحبت کردن در مورد در دولت خود را از اتحادیه, او شده است به tweeting در مورد شغل تعداد تایید خود را امتیاز و همچنین به عنوان حزب دموکرات مشکل در آیووا در پیش بینی های خود را سه شنبه شب بیان.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im