با فرمول 1 مجموعه به غرش دوباره به عمل در جولای 5, ورزش, ارشد مسئول فنی نشان داده است این سری از اقدامات است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به ورزش بازگشت به صفحه نمایش ما در اتریش در اواخر این ماه.

فرمول 1 به تایید اولیه هشت مسابقه تقویم برای سال 2020 فصل شروع با یک هدر در اتریش در جولای 5 و 12.

F1 سیرک سپس سر به مجارستان در جولای 19 قبل از ورود در Silverstone برای دو مسابقه در بریتانیا در ماه اوت 2 و 9. در این فصل پس از آن سر به اسپانیا و بلژیک و ایتالیا در اوت 16, 30 سپتامبر 6 بود.

پیش از فصل بازگشت F1 ارشد مسئول فنی پت Symonds گفته است که در حالی که ورزش نمی تواند در واقع دنبال همان اجتماعی, فاصله, قوانین روز به روز مردم ورزش رفته است به طول های زحمت کش برای اطمینان از حداکثر ایمنی پیش از فصل بازگشت در اوایل ماه جولای.

همچنین در rt.com ‘از آن شده است به خوبی دریافت’: ردبول, F1, رئیس می گوید ایده خود را برای رانندگان به قرارداد coronavirus به ضرب گلوله کشته شد توسط همکاران

صحبت کردن به طور انحصاری به شرکت, مهارت های یک پلت فرم برای انگلستان مهندسین Symonds توضیح داد: مشکلات اجتماعی اطراف فاصله در اکتان بالا جهان از F1.

“وجود دارد جنبه های عامل در یک جایزه بزرگ است که واقعا مانع اجتماعی فاصله,” او توضیح داد.

“طرفداران ما نیاز به درک که هر کس نمی تواند دو متر از هم جدا شما نمی توانید انتظار یک تبادل نظر پرنیان که در آن است که اتفاق می افتد بنابراین ما باید حتی بیشتر احتیاط کنند.”

کسانی که اقدامات احتیاطی شامل تست همه اعضای ستاد در همه تیم ها هر دو روز در حالی که در سایت قرار دادی ردیابی نرم افزار برای مانیتور کردن تماس بین پرسنل و کارکنان تیم محدود به 100 عضو دارد.

هتل ها خواهد شد تهیه شده برای استفاده انحصاری از F1 پرسنل در طول هر مسابقه هفته جداگانه طبقه اختصاص داده شده برای استفاده تیم در حالی که مسابقه آخر هفته را ببینید, کاهش می یابد, رسانه ها ظرفیت و بدون تماشاگر در می ایستد.

همچنین در rt.com ‘من نمی توانم به هر پایین’: خوار راننده مسابقه التماس برای بخشش پس از اخراج برای ارسال pro رینگر به esports مسابقه

“این فوق العاده عملیات پیچیده که تغییر روز به روز به مقررات و درک ما تغییرات – اما ما می خواهیم برای اطمینان از ایمنی بالاتر از همه چیز است که ما انتقادی حواله,” Symonds توضیح داد.

“وجود حباب در حباب – ما در حال تلاش برای نگه داشتن این سطح از انزوا و بدون اجتماعی فاصله است که همه ما می دانیم بسیار موثر است.”

با وجود سازمانی چالش های Symonds گفت: او با اعتماد به نفس این محصول در مسیر خواهد بود به عنوان رقابتی و هیجان انگیز مثل همیشه.

“لحظه به لحظه بچه ها دریافت بسته در دقیقه از پشت بام ها پایین می آیند وجود دارد تنها یک چیز است که مسائل – و این که برنده این مسابقه,” او گفت:.

“در اتریش همه در حال رفتن به احساس متفاوت عادات قدیمی را تغییر دهید.

“آن را به عنوان هیجان انگیز به عنوان تا کنون – شاید حتی بیشتر هیجان انگیز تر از همیشه وجود دارد زمان فشرده سازی در حال حاضر درگیر – شما فقط باید آن را در همه زمان ها و من فکر می کنم که رفتن به به واقعا عالی فصل است.”

همچنین در rt.com ‘من شما را به ماندن در سکوت’: F1 قهرمان جهان لوئیس همیلتون انتقاد شدید رانندگان برای عدم پاسخ به جورج فلوید مرگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de