شروع با خودتان ؟ ایسنا میزبان chides بایدن پس از او سرفه به دست خود را در هوا در حالی که پاره تهمت coronavirus پاسخ

بعد گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز برای بهتر گوش دادن به مشاوران پزشکی جو بایدن اقدام به سرفه به دست خود باعث CNN میزبان جیک Tapper به او یک درس در مورد میکروب ها.

یکی دیگر از آبروریزی برای ریاست جمهوری امیدوار بایدن که شده است انجام بهترین خود را به ماندن در کانون توجه در میان coronavirus گسترش از طریق تلویزیون مصاحبه که در آن او با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و پاسخ آن به وقوع.

در مصاحبه با سی ان ان دق الباب که در آن او نشان داد او نه تست شده برای coronavirus چرا که او نشان داده نمی شود و هر گونه علائم بایدن سرفه مستقیم به دست خود را. به وضوح شوکه Tapper داد و سپس معاون رئیس جمهور سابق یک درس در گسترش میکروب ها.

“شما می دانید که شما قرار است به سرفه خود را به آرنج” دق الباب گفت: حتی رفتن را از طریق حرکت از قرار دادن دهان خود را به آرنج خود را. میزبان به بایدن اعتبار برخی از گفته او آموخته به سرفه را از آرنج پوشش دولت اوباما که به معنی بایدن را حتی کمتر از یک دلیل نمی دانند که چگونه به سرفه بدون گسترش میکروب ها.

همچنین در rt.com ما نشان می دهد ‘بسیار زیادی شتاب در Covid-19 موارد دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به جدید کانون همه گیر – که

بایدن را بهانه ای برای سرفه به دست ؟

“خوشبختانه من در خانه تنها اما خوب است,” او می گوید.

او بعدها می گوید Tapper است که “حق” که میزبان خواستار حرکت “نوع مدرسه.”

مانند بسیاری از دیگر بایدن لحظات سرفه مستقیم به دست خود را در میان یک بیماری همه گیر او معتقد است که در حال رسیدگی ضعیف فرا گرفته و به شدت در سراسر رسانه های اجتماعی.

“آن را مانند[جیک Tapper] 12-year-old boy صحبت کردن به پنج سال[جو بایدن],” ‘توجیه” بازیگر Nick Searcy توییتی درباره لحظه.

“دق الباب بود که به بایدن به آن را متوقف کند و بایدن را رد و آن را به عنوان یک معامله بزرگ نیست حتی اگر CDC است که همه گفتن نه به سرفه به دست خود” روزانه سیم خبرنگار Ryan ساودرا اضافه شده است.

دیگران با اشاره به طنز از بایدن سرفه در همان مصاحبه که در آن او می گوید او هیچ علائم کروناویروس, و درخواست از رئیس جمهور برای گوش دادن بیشتر به کارشناسان پزشکی.

و به عنوان برای بودن “به تنهایی” در بایدن واقعا هیچ کارکنان با او ساخت و از راه دور اتصال به شناور را نشان می دهد و روشنایی اتاق ؟ او آن را تمام شده توسط خود را ؟

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im