ستاره ها از جمله جی کی رولینگ و Jordan Peele را ستوده اند John Boyega, برای سخنرانی احساسی و عاطفی در یک زندگی موضوع اعتراض در لندن در روز چهارشنبه ،

“سیاه و سفید زندگی همیشه اهمیت گفت:” جنگ ستارگان بازیگر. “ما همواره مهم بوده است. ما همیشه موفق بدون در نظر گرفتن.”

او به پرداخت ادای احترام به آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید که در بازداشت پلیس در 25 مه – اما گفت: نظرات خود را می تواند آسیب خود را حرفه ای.

به جای آن برای تلفن های موبایل ارائه شده و پشتیبانی از آن است.

“ما به شما جان” گفت: Peele های برنده جایزه اسکار, مدیر دریافت کنید.

“خوشحال به کار با شما در هر زمان و جان” گفت: هری پاتر نویسنده جی کی رولینگ که سوم فوق العاده جانوران فیلم در حال حاضر در حال پیش تولید. او توییتی تشویق emojis در پاسخ به سخنرانی خود.

Boyega که متولد لندن به پدر و مادر از نیجریه تبار مشاهده: “من نمی دانم اگر من قصد دارم به یک حرفه ای بعد از این.”

فیلم ساز متی گیلاس که برنده جایزه اسکار در این سال برای انیمیشن کوتاه عشق مو – در مورد یک آفریقایی-آمریکایی پدر یک ظاهر طراحی شده خود را دختر مو برای اولین بار اضافه شده را پشتیبانی می کند.

یک گریان Boyega که ستاره دار به عنوان فین در آخرین جنگ ستارگان سه گانه ساخته شده نظرات خود را در حالی که پرداختن به تظاهرکنندگان در لندن هاید پارک.

“من از صحبت کردن با شما از قلب من گفت:” 28 ساله از طریق یک بلند گو حرف زدن.

“امروز است که در مورد مردم بی گناه بودند که در نیمه راه از طریق فرایند خود” او ادامه داد:

‘Don’t hold back’

“ما نمی دانیم که چه جورج فلوید می تواند به دست آورد, ما نمی دانیم که چه ساندرا مطلوب می تواند به دست آورد اما امروز ما در حال رفتن به مطمئن شوید که نمی تواند یک بیگانه به فکر ما جوان هستند.

“سیاه و سفید زندگی همیشه اهمیت ما همیشه مهم است و ما باید همیشه به معنای چیزی است و ما باید همیشه موفق بدون در نظر گرفتن.

“و در حال حاضر زمان و I ain’t انتظار.”

Booksmart بازیگر و فیلمساز اولیویا وایلد در میان اولین برای پاسخ به Boyega, سخنرانی گفت: “کاملا. من خواهد بود مفتخر به همکاری با John Boyega و تنها می تواند امید به شانس. ما به شما کردم ، بازگشت نگیرید.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“شما قهرمان ما’

Boyega, ستاره جنگ شرکت ستاره Mark Hamill که نقش لوک اسکای واکر در توئیتر خود نوشت او را ستایش کرد و گفت: “هرگز بیشتر به شما افتخار, جان,” امضای پیام خود را “پدر.”

رسمی جنگ ستارگان حساب اضافه شده است که این مجموعه و تولید خود لوکاس فیلم “در کنار John Boyega و پیام خود را که در حال حاضر زمان است. سیاه زندگی همیشه اهمیت”.

“این بد است که نژاد پرستی باید متوقف شود. ما متعهد به این که بخشی از این تغییر که بسیار دیر شده در جهان است. John Boyega, شما قهرمان ما.”

آقای فلوید درگذشت در مینیاپولیس هفته گذشته پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت. درک چوین شده است به اتهام قتل درجه دوم در حالی که سه نفر دیگر از ماموران به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل.

مرگ موجب شده است تا اعتراضات و پراکنده شورش در امریکا همراه با جهانی تظاهرات توده ای.

‘جستجو’

در لندن معترضان بعد از انتقال از هاید پارک به میدان پارلمان و خیابان داونینگ به صدایشان شنیده شود.

نویسنده و تهیه کننده جک تورن که اعتبارات شامل مرحله, بازی هری پاتر و نفرین فرزند نیز ابراز حمایت خود را.

“من کار کرده اند با John Boyega و قطع دست من خاموش به کار با او دوباره گفت:” توصیف Boyega عنوان “شکوه استعداد”.

“یو John Boyega” نوشته نویسنده و تهیه کننده تریسی Y الیور “تنها کلمه بگو. خوش شانس و سپاسگزار به شما عمل می کنند در هر چیزی مشغول کار هستم”. الیور co-نوشت فیلم از جمله 2017 را از سفر که ستاره دار Regina Hall, Queen Latifah, Tiffany Haddish و Jada Pinkett Smith.

بازیگر Yvette Nicole Brown که ستاره دار در سری آمریکا تلویزیون در جامعه و نیز نقش cameo در Avengers: آخر بازی گفت: “Dear John Boyega, من دیدن شما و من شما را دوست دارم. با تشکر از شما برای عشق ما.”

“و این را بدانید که در سمت راست از تاریخ است که بهتر از هر چک همدست سکوت را ارائه می کنند,” او اضافه شده است.

“من با شما ایستاده. ما در کنار شما.”


Follow us on Facebook و یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل entertainment.news@bbc.co.uk.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de