چهار فضانورد انتخاب شده برای هند اولین ماموریت فضایی سرنشین دار را آغاز کرده اند آموزش خود را در روسیه است. گاگارین فضانورد مرکز آموزش های به اشتراک گذاشته شده چند وسوسه انگیزی جزئیات پنهانی برنامه با RT.

هند در نظر دارد به ارسال یک خدمه به فضا در اواخر سال 2021 یا اوایل 2022, سرنشین خودرو به نام Gaganyaan (آسمان”وسیله نقلیه”) به عنوان بخشی از آن فشار برای پیوستن به باشگاه نخبگان از فضا-رفتن سازمان ملل. دهلی نو گرفته تا این موضوع در تمام جدیت و ارسال چهار با دقت انتخاب نامزدها به GCTC در ستاره شهر به یادگیری از تجربه گسترده در پروازهای فضایی سرنشین دار.

همچنین در rt.com روسیه شروع به آموزش خدمه برای هند 1st ماموریت فضایی سرنشین دار

انتخاب محل تعجب آور نیست. اولین و تا کنون تنها – هند فضانورد در فضا, Evelyn Sharma, پرواز در هیئت مدیره اتحاد جماهیر شوروی سایوز تی-11 سفینه فضایی به معروف Salyut-7 ایستگاه فضایی در سال 1984. خود را پشتیبان گیری, Ravish Malhotra نیز آموزش دیده در ستاره شهر اما رفت و هرگز به فضا است.

بسیار ویژه دوره های آموزشی

جزئیات برنامه های آموزشی از جمله هویت می شود فضانوردان مخفی نگه داشته شده. مقامات در GCTC شده اند قادر به اشتراک گذاشتن تنها چند جزئیات با RT.

واقع فقط در خارج از مسکو, Star شهرستان است که هنوز هم زمزمه با روح اولیه عصر فضا. فضانورد و فضانورد کارآموزان تحت پرتره از یوری گاگارین اولین انسان در مدار زندگی می کنند و در همان ساختمان که در آن Aleksey Leonov آموزش دیده برای انجام یک راهپیمایی فضایی قبل از تبدیل شدن به اولین انسان به واقع انجام این کار است.

متوسط فضانورد روسی صرف پنج سال در آموزش قبل از آنها در نظر گرفته آماده برای تبدیل شدن به یک بخشی از یک فضای خدمه. 12 ماه دوره هند فضانوردان فقط باید سوار بر این است که تا حدودی متفاوت – و نه فقط به دلیل آن کوتاه تر است.

“این یک برنامه به طور خاص طراحی شده برای [با توجه به نیاز هند فضانوردان] و هماهنگ با سمت” GCTC سر پاول Vlasov گفت RT توضیح است که آن را شامل افزایش یافته و پیشرفته دوره های مهندسی در علاوه بر این به طور کلی فضای آموزشی و فیزیکی مطبوع.

در طول سال آنها را صرف در ستاره شهر سرخپوستان انتظار می رود به استاد همه فهم و outs از سفینه فضایی سایوز است که آن را بسیار آسان تر برای آنها را به سرانجام خلبان Gaganyaan. برای انجام این کار فضای خدمه را نیز باید یاد بگیرند که روسیه از همه در هیئت مدیره کتیبه ها و اسناد و مدارک داخل سایوز روسی هستند.

متخصصان روسی در حال انجام بهترین خود را برای کمک به سرخپوستان در مقابله با unenviable وظیفه یادگیری یک زبان جدید در یک دوره کوتاه از زمان و بدون کم کردن سرعت آموزش خود را. این GCTC حرفه ای مترجم زبان و آموزگار در کارکنان خود را در حالی که اکثر مدرسان مسلط به زبان انگلیسی و همچنین حتی اگر قوانین و مقررات موجود می گویند که آموزش باید ارائه شده در تنها.

یکی دیگر از چالش شده است تسلط بر غذاهای روسی. هند بازدید کنندگان – هر دو فضانوردان و همراه کارکنان – شده اند ناهارخوری در GCTC مغازه خواربار یا مشروب فروشی همراه با همکاران روسی و مواد غذایی است که کاملا متفاوت از آنچه آنها استفاده می شود به خانه برگشت. به نظر می رسد آنها به دست گرفته اند و به خوبی به آن Vlasov می گوید و اضافه کرد که ستاره شهر آشپز نیز دیده می شود به نیازهای مهمانان خود از جمله ارائه وعده های غذایی گیاهی و از بین بردن عرضه گوشت مانند گوشت گاو – که خواهد بود “غیر قابل قبول” به سرخپوستان.

زنده ماندن در زمستان: دشتهای بی استپ و دریا

یکی از هیجان انگیز ترین بخش از آموزش بقا دوره طراحی شده برای آموزش فضانوردان آنچه آنها نیاز به انجام باید خود را هنگام ورود دوباره خودرو زمین در برخی از بیابان. در حال حاضر سرخپوستان در حال آماده سازی به صرف برخی از زمان در جنگل و مرداب ها از منطقه مسکو تنها با حیوانات وحشی برای شرکت.

“اول آنها از طریق کلاس های آموزشی و سپس تمرین و تنها پس از آن آنها ارسال خواهد شد به عنوان بخشی از دو خدمه با ما مربی در 3 روز 2 شب بقا [ماراتن] بر اساس زندگی واقعی شرایط” ولاسوف گفت.

که است که می گویند آنها تمام خواهد شد به تنهایی در شب ، یک تیم از پزشکان از نزدیک خواهد شد نظارت بر وضعیت خود را. مشتاق فضانوردان خواهد آموخت که برای زنده ماندن با تنها یک استاندارد سایوز تامین اضطراری در اختیار خود Vlasov گفت.

ولاسوف کاملا آگاه است که این ممکن است یک چالش شدید برای سرخپوستان که کاملا مورد استفاده قرار گیرد به روسیه زمستان – حتی به عنوان غیر منتظره ای خفیف در این سال بوده است. پس از بقا دوره سرخپوستان را یک هفته به بهبود می یابند.

پوشیده از برف, روسی, جنگل ها و مرداب ها تنها اولین چالش بقا. سرخپوستان در حال برنامه ریزی برای اقامت در دشت و حتی دریا. که گذشته است یک تماس برای وحشت اینکه: به جای تلخ فراست از اقیانوس قطب شمال در زمستان فضانورد نامزدها را به دریای سیاه سوچی در تابستان.

ولاسوف با اعتماد به نفس است که سرخپوستان در نهایت موفقیت در غلبه بر هر سختی آنها می تواند در طول آموزش از آنها با تجربه هستند و به خوبی آموزش دیده نظامی متخصصان ،

“این کاملا روشن است که همه آنها در حال تست خلبانان با گسترده تجربه پرواز در شکل فیزیکی خوب و گسترده دانش مهندسی. ما آموزش بارهای نباید بیش از حد سخت را برای آنها.”

آسمان محدود است

هند اولین ماموریت فضایی سرنشین دار است که یک “مقیاس بزرگ و با مشخصات بالا” برنامه نه فقط برای دهلی نو اما برای مسکو و همچنین با توجه به دیمیتری Loskutov مدیر کل Glavkosmos – روسیه آژانس فضایی را فرعی برخورد با فضایی بین المللی مربوط به قرارداد میان چیزهای دیگر.

Loskutov می گوید که هند مشتاق به یادگیری از تجربه روسیه و موافقت کرده است که با آموزش و توصیه قرارداد طرف روسی ارائه شده است. همکاری بین این دو کشور فراتر از فقط فضای آموزش خدمه. مسکو و دهلی نو در حال حاضر بحث در مورد امکان از روسیه تامین برخی از حیاتی بلوک های ساختمان برای نقطه عطف ماموریت, مانند زندگی, پشتیبانی سیستم های حرارتی و کنترل است.

در علاوه بر این به کار با هم در Gaganyaan ماموریت روسیه استقبال هند شرکت در آینده در ایستگاه فضایی بین المللی برنامه و امضا نقطه عطفی در مقابله 2018 است که شامل همکاری در پروژه های فضایی و مشترک توسعه فناوری.

همچنین در rt.com ‘آن را به سال پر حادثه’: هند برای راه اندازی سومین ماموریت ماه در سال 2020

دهلی نو است که به سرعت در حال رسیدن به پیشرو فضا ملل به عنوان آن را همچنان به توسعه its ambitious space program. سرخپوستان در حال حاضر به دست آورد موفقیت های قابل توجه در موشک و سفینه فضایی-ساختمان انجام ده ها تن از موفق فضا راه اندازی شد.

هند چهارم شد ملت برای رسیدن به مریخ در سال 2014 زمانی که آن را با موفقیت ارسال یک مدارگرد به سیاره سرخ. آن قمری اکتشاف برنامه یکی از جاه طلبانه ترین عنوان به خوبی. سال گذشته هند تحقیقات فضایی سازمان (ISRO) اقدام به انجام یک فرود نرم در نزدیکی ماه را در قطب جنوب – چیزی است که هیچ کس قبل از انجام داده است. این بدون سرنشین ماموریت ماه نمی تواند دقیقا به عنوان برنامه ریزی شده با این حال – حتی اگر Chandrayaan-2 مدارگرد وارد شده موفقیت های Vikram کاوشگر پیشرانه شکست خورده و آن سقوط کرد به ماه. ISRO حاضر به تسلیم و انتظار می رود که به دوباره سعی کنید در 2021.

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de