استنفورد استاد Michael McFaul dunks بر خامنه ای… توسط گیج کننده بیش از, چرا ایران نمی استفاده از تقویم میلادی

سابق سفیر Michael McFaul بار دیگر خم درک عمیق او از جهان در توییتر این بار ابراز bafflement بیش از شروع سال جدید ایرانی. نه هر کس است که در همان تقویم مایک.

هرگز ترس از پخش افکار عمیق خود را گرفتار پیروان توییتر استنفورد علمی در آن یافت اتصالات به مسخره رهبر ایران برای اظهار نظر در شروع از ایران (یا فارسی), سال جدید, عید نوروز. در صدای جیر جیر علی خامنه ای بود تبریک کشور خود را برای تبدیل شدن به بیشتر متکی به خود و در مواجهه با تحریم های آمریکا است اما خواست برای تولید بیشتر افزایش در 1399 به کمک به جمهوری اسلامی بازیابی از واشنگتن اقتصادی محدودیت.

با توجه به ایران باستان خورشیدی, تقویم سال جاری است 1399 – واقعیت این است که McFaul بود یا بی اطلاع و یا پیدا توهین آمیز به استثنایی در آمریکا راه.

“Hmm ؟ 1399 سال است از افزایش تولید’? من راضی نیستم با ما رهبری فدرال در حال حاضر, اما خوشحالم که این مرد در حال اجرا نیست کشور ما” McFaul کنایه آمیز در پاسخ به علی خامنه ای در پیام.

McFaul سپس منتظر در حاشیه برای کاربران توییتر به تحسین او غوطه دادن در غیر فرهنگ غربی اما متاسفانه نظر شروع به آشکارا حدس و گمان که آیا استاد حتی می دانستم که وجود دارد غیر تقویم میلادی.

McFaul را گیج کننده تلافی به خامنه ای نیست به خصوص تعجب آور برای کسانی که آشنا هستند با گسترده خود را در توییتر تاریخ است. بسیار تحسین فکری نیروگاه قبلا روشن ساخته است که او فکر نمی کند که این به ویژه مهم است به واقعیت-بررسی – یا شاید حتی انجام یک جستجوی ساده در گوگل – قبل از ارسال در رسانه های اجتماعی.

همچنین در rt.com ‘آگاهانه’ استنفورد استاد McFaul scoffs در ایده چک کردن منابع قبل از به tweeting

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im