‘Spygate’ به روز رسانی: حداقل دو FISA حکم برای جاسوسی بر روی کارتر صفحه شد ‘معتبر نمی باشد,’ DOJ می گوید

بالا جاسوسی آمریکا دادگاه نشان داده است که حداقل دو نفر از این چهار حکم برای جاسوسی بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور در حال حاضر در نظر گرفته شده نادرست به دست آمده و تمام اطلاعات به دست آمده از آنها محدود می شود.

FBI برنامه های کاربردی تحت فدرال Intelligence Surveillance Act (FISA) توصیف کارتر صفحه به عنوان یک عامل خارجی به منظور جاسوسی در ارتباطات خود در طول و پس از سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. با تشکر از دو”هاپ” قانون برای این حکم جاسوسی می تواند گسترش به کل مبارزات انتخاباتی به عنوان به خوبی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را.

در ژانویه 7 حکم محرمانه در روز پنج شنبه با این حال دادگاه FISA ریاست قاضی جیمز Boasberg نشان داد که وزارت دادگستری در حال حاضر معتقد است “وجود دارد کافی بررسی به ایجاد علت احتمالی به این باور است که صفحه اقدام به عنوان یک عامل قدرت خارجی” در حداقل دو نفر از این چهار حکم و درمان اطلاعات به دست آمده از همه آنها به عنوان به طور بالقوه آلوده.

Boasberg حاکم خواستار یک گزارش در مورد وضعیت DOJ تلاش برای “جدا کردن” اطلاعات حاوی علامت اعداد به صورت دو برنامه های کاربردی. The Federalist شناسایی آنها به عنوان اسناد امضا شخصا توسط FBI مدیر James Comey در مارس 7 و اقدام FBI مدیر اندرو McCabe در 29 ژوئن 2017.

تمام برنامه های کاربردی با تکیه به شدت در ‘استیل پرونده’ مشکوک سند ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن “تبانی” با روسیه بود که برای پرداخت توسط هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی — یک واقعیت است که اف بی آی را به درستی نمی فاش به دادگاه FISA. در یک گزارش منتشر شده در ماه گذشته DOJ بازرس کل گفت: تحقیقات خود را در بر داشت 17 خطاها و حذفیات در این صفحه FISA برنامه های کاربردی. یک کشته به اف بی آی را دست زدن به ‘Crossfire طوفان’ تحقیق و تفحص از مغلوب ساختن پیشی جستن اجرا توسط ما وکیل جان دورهام است که هنوز هم در انتظار.

همچنین در rt.com تیراندازی طوفان در یک فنجان چای? IG گزارش در معرض خمیازه شکاف بین Russiagate تحقیق و واقعیت

عدم اعتبار برنامه فرمت امضا شده توسط McCabe دارای پیامدهای احتمالی برای تعقیب توسط مشاور ویژه رابرت مولر و تیم خود را از آنجا که آنها تا به حال دسترسی به پنج ماه از آن اطلاعات است و استفاده از آن در پس از رفتن سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین پل Manafort یا سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین ،

مولر منصوب شد و در ماه مه سال 2017 پس از دموکرات ها را متهم به تهمت از “مانع” اف بی آی کاوشگر به گفته کرملین روابط با شلیک Comey. گزارش نهایی خود را, اما هیچ “تبانی” بین تهمت و روسیه و متوقف کوتاه از انسداد اتهامات عنوان شده علیه. به عنوان یک نتیجه, دموکرات, تلاش برای استیضاح تهمت معطوف به روابط خود را با دولت جدید در اوکراین به جای.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im