ستاره های ورزشی در مقابل coronavirus: آیا ورزشکاران معروف انجام می دهند در میان همه گیر? (عکس)

پس از swathes بین المللی ورزشی حوادث لغو شد با توجه به شیوع کروناویروس, ورزش, ستاره گرفته اند به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاری ویدئوها برای نبرد عذاب و دل تنگی ناشی از این بیماری همه گیر.

بسیاری از ورزشکاران که رقابتی برنامه شده است به طور جدی تحت تاثیر گسترش مرگبار Covid-19 بیماری همچنان به قطار در امیدوار است که این بیماری همه گیر خواهد شد به زودی.

ادامه مطلب: ‘آماده به قرض دادن یک دست’: روسیه مایل به میزبان بیشتر بازی در یورو 2020 به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تهدید مسابقات

پاتیناژ قهرمانان آلینا Zagitova و آلنا Kostornaia به اشتراک گذاشته اند ویدئوها از خود مانع آموزش جلسه گفت که آنها در ادامه کار با وجود یک اجرا مکث در مسابقات.

16-year-old Kostornaia که برنده متعدد رویدادهای مهم این فصل از جمله قهرمانی اروپا گفت که او نبوده است ناراحت لغو مسابقات قهرمانی جهان در مونترال کانادا که در آن او می تواند برداشت یک دوشیزه جهان تاج.

متاسفانه با توجه به این ویروس وضعیت ما قادر به نشان می دهد برنامه های ما در مونترال اما ما ناراحت نیست و همچنان به کار,” Kostornaia نوشت های تصویری از آموزش او.

نایب قهرمان المپیک Zagitova که قرار دادن او کار حرفه ای در خود نگه دارد در پاییز به اشتراک گذاشته مشابه تصویری که در آن او به زحمت مقابله با مانع خط.

اسکیت باز از سر گرفته شده است آموزش شدید از ژانویه تحریک بیش از حدس و گمان او امکان بازگشت به رقابتی اسکیت.

روز پنجشنبه بین المللی اسکیت اتحادیه (ISU) لغو جهان شکل اسکیت قهرمانی در کانادا با توجه به شیوع کروناویروس.

در همین حال روسیه, المپیک شنا همزمان قهرمان Vlada Chigireva – که در حال آماده شدن برای شرکت در دومین مستقیم, تابستان بازی ها, فرض کنید آن را لغو نشده است – گفت که این تیم شده است تماس گرفته توسط روانشناسان برای بررسی اینکه آیا اخیر coronavirus اخبار را تحت تاثیر قرار است تیم ملی را در روح.

مسابقات لغو شده اند اما آموزش ادامه می دهد,” Chigireva نوشت: در رسانه های اجتماعی.

امروز ما قرار گرفتند پزشکی به طور منظم چک کنید که در طی آن روانشناسان از ما خواست که آیا روح ما تحت تاثیر قرار شده است آخرین اخبار.

من با اطمینان گفت: “نه آن را ندارد’. هر ورزشکار امید برای بهترین و معتقد است که رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند. همین دلیل است که ما به کار ادامه خواهد داد.”

در دنیای فوتبال پاری سن ژرمن ستاره Kylian Mbappe به اشتراک گذاشته شده یک عکس از خود را با پوشیدن یک ماسک صورت بعد از او آزمایش منفی برای کوروناویروس.

21 ساله اضافه شدن هشتگ #CoronaOut به Instagram post.

فوتبال مانند ورزش های دیگر در سراسر جهان دیده می شود یک موج cancelations و تعویق از رویدادهای مهم و لیگ در روز های اخیر.

جام جهانی برنده Mbappe مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus روز سه شنبه به عنوان یک اقدام احتیاطی در میان رشد گسترش این بیماری در سراسر اروپا است.

در حالی که او آزمایش منفی دیگران شده اند خیلی خوش شانس با یوونتوس مدافع Daniele Rugani پیمانکاری بیماری و همچنین به عنوان وینگر چلسی کلوم Hudson-Odoi و آرسنال Mikel Arteta.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de