ورزشی shutdown: تمام ورزشی در ایتالیا به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 3 با توجه به کروناویروس

ایتالیا به کمیته ملی المپیک اعلام کرده است که تمام ورزشی در تمام سطوح در سراسر کشور خواهد بود به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 3 در اولین به عنوان کشور اقدامات سخت تر برای مبارزه با گسترش coronavirus.

این ممنوعیت به معنی تمام مسابقات سری A در طول ماه مارس خواهد بود به تعویق افتاد جانشین قبلی طرح برای همه بازی ها به جلو بروید در پشت درهای بسته.

با این حال باشگاه های ایتالیایی و تیم های شرکت کننده در مسابقات بین المللی خارج از کشور هنوز هم مجاز به سفر و نمایندگی ملت خود.

همچنین در rt.com ‘نه شانس!’ استرالیا جایزه بزرگ دهندگان می گویند به هیچ وجه طرفداران متوقف خواهد شد از حضور در فرمول 1 فصل بازکن

بیانیه ای از کشور را به کمیته المپیک (CONI) توضیح داد که پس از یک جلسه بین ذینفعان چندگانه آن به این نتیجه رسیده بود که تعلیق تمام ورزشی در بهترین منافع کشور است.

“جلسه امروز برگزار شد در Foro Italico سازماندهی شده توسط CONI جمهور جیووانی Malagò (تصویر بالا) و با حضور نمایندگان تیم های ورزشی فدراسیون به همراه دبیرکل کارلو Mornati,” گفت: آزادی مطبوعات از کمیته المپیک (از طریق ترجمه).

“پس از گوش دادن به نظرات تمام کسانی که در حال حاضر (در حضور دیگران از طریق اسکایپ) رئیس Malago علنا تشکر فدرال و روسای فدراسیونها برای انسجام و قدردانی وحدت هدف بیان شده در چنین ظریف مناسبت برای کشور و به ویژه در دنیای ورزش است که هیچ سابقه ای در تاریخ است.”

این حرکت در حال حاضر نیاز به موافقت دولت با ملت و نخست وزیر به طور رسمی به تصویب رساند.

این کشور یکی از بدترین آمار سازمان ملل در اروپا توسط coronavirus با بیش از 7000 تایید موارد بیماری و مرگ و میر بیش از 300.

همچنین در rt.com توکیو 2020 المپیک مشعل-نورپردازی مراسم, برگزار می شود, بدون تماشاگران با توجه به در حال انجام coronavirus نگرانی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im