ورزش می گرداند: از شنبه 1 ژوئن ورزش های رقابتی مجاز در پشت درهای بسته


Leicester city

داخلی ورزش های رقابتی در پشت درهای بسته اجازه خواهد داشت از روز دوشنبه دولت بریتانیا می گوید.

به ‘مرحله سوم راهنمایی هموار راه را برای زنده ورزش به بازگشت در 1 ژوئن برای اولین بار از اواسط ماه مارس.

آن است تا به فرد ورزشی برای ارزیابی خطر و مشورت مربیان و کارکنان پشتیبانی.

اسب مسابقه است که در میان اولین رزومه با یک جلسه در نیوکاسل در روز دوشنبه در حالی که لیگ برتر است که با توجه به رزومه در 17 ژوئن.

باشگاه در انگلستان بالا پرواز بازگشت به ‘مرحله دوم’ تماس با آموزش در 25 مه.

“صبر به پایان رسیده است. زندگی انگلیسی ورزش به زودی پشت در در امن و با دقت در محیط های کنترل شده گفت:” وزیر امور خارجه, برای, دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش الیور Dowden.

“این هدایت را فراهم می کند امن چارچوب برای, ورزش برای از سرگیری مسابقات پشت درهای بسته. آن است که در حال حاضر به ورزش های فردی و به تایید آنها می توانید ملاقات این پروتکل ها و تصمیم گیری زمانی که آن را مناسب برای آنها را به راه اندازی مجدد.”

کلید پروتکل هایی است که باید رعایت شود:

  • همه رقابت تحویل همکاران و گروه های کاربری درگیر از تیم ها و ورزشکاران به حمایت از کارکنان و مقامات و رسانه های سفر باید به صورت جداگانه و خصوصی حمل و نقل که در آن ممکن است
  • قبل از ورود به محل برگزاری رقابت آنها در حال انتظار برای انجام یک فرآیند غربالگری برای coronavirus علائم. هر کسی شناخته شده و یا مشکوک به Covid-19 نمی شود مجاز به ورود باشد و یا باقی می ماند در انزوا
  • اجتماعی فاصله باید حفظ شود توسط تمام گروه های که در آن ممکن است. این شامل رقابت ورزشکاران و کارکنان پشتیبانی بر روی نیمکت و در زمینه بازی از جمله در طول هر گونه اختلاف بین بازیکنان و داوران و یا به ثمر رساند جشن
  • اتاق پانسمان استفاده باید حداقل رسانده است. این دوش استفاده می شود
  • رقابت تحویل همکاران و نخبگان ورزشی سازمان باید تعیین نام Covid-19 افسر مسئول نظارت بر تمام برنامه ریزی و ارتباطات

لیگ برتر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد “استقبال” این تصمیم اضافه کرد: “ما باید موقت برنامه ریزی شده برای راه اندازی مجدد لیگ برتر در 17 ژوئن, اما هنوز هم وجود دارد مقدار کار انجام می شود برای اطمینان از ایمنی همه درگیر.

“این شامل مشاوره با ما, باشگاه, بازیکنان و مدیران – همراه با ما و سایر ذینفعان – به سلامت و رفاه ما شرکت کنندگان و حامیان اولویت ما است.

“اگر همه می رود و ما را هیجان زده خواهد کرد برای از سرگیری 2019-20 فصل در بیش از دو هفته زمان است.”

دولت همچنین اعلام کرد که مردم قادر خواهد بود به خارج از ورزش با حداکثر پنج نفر دیگر از خانواده ها از دوشنبه به شرطی که سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل ها را به دنبال دارد.

این به این معنی که افرادی که بازی تیم های ورزشی را با هم آموزش و انجام کارهایی مانند تهویه و یا تناسب اندام جلسات اگر چه تماس فیزیکی پذیر نیست.

آن را نیز اجازه می دهد تا پدر و مادر به همراه فرزندان خود به مربیگری جلسات انجام شده یک به یک پایه و اساس و یا در گروه های کوچک.

به روز شده در عمومی ارشاد منتشر خواهد شد در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de