امریکا صوفیه Kenin برتر اولین گرند اسلم نهایی به عنوان او حیرت زده بالا دانه Ashleigh Barty در مجموعه های مستقیم در خود استرالیا در مرحله نیمه نهایی.

این زن 21 ساله آمریکایی تولید رقابتها به 7-6 (8-6) 7-5 در میله حوضچه عرصه به عنوان Barty به نظر می رسد به فرو ریختن تحت فشار در تلاش برای تبدیل شدن به اولین بانوی استرالیایی در 40 سال برای رسیدن به فینال در ملبورن.

در شدید گرما در ملبورن اولین مجموعه رفت و با خدمت به عنوان هر دو بازیکن شد و تا حد زیادی جامد با توپ در دست اگر چه Kenin کشت 14th مجبور شد برای نجات سه شکستن امتیاز در بازی شش.

به tie-break و آن را Barty و 23 ساله که در ابتدا کشتی مزیت راه اندازی دو مجموعه نقاط تنها برای آنها را به گدایی.

Kenin سپس کاشته بزرگ فورهند برنده قبل از Barty مشبک بازگشت به آمریکا باز مجموعه.

Barty تا به حال تولید 22 برندگان در این مجموعه بلکه ساخته شده 21 هیچکدام از اشتباهات به عنوان او به نظر می رسد پر رو تحت وزن از انتظار از جمعیت اصلی.

استرالیا در جهان شماره یک آغاز شد و مجموعه دوم با بیشتر اعتقاد شکستن Kenin در بازی سوم و رفتن به خدمت برای مجموعه.

فشار دوباره به نظر می رسید برای گفتن به استرالیا شکست یک شلیک به شبکه با دادگاه در رحمت خود را به اجازه می دهد Kenin برای شکستن پشت و سطح همه چیز در 5-5.

این جوان آمریکایی پس از آن به راحتی برگزار می شود, خدمت, در حالی که بیشتر هیچکدام از اشتباهات و پس از انجام به عنوان او در خدمت به ماندن در بازی و مسابقات.

استرالیا دو-گسله در راه به دادن Kenin دو امتیاز بازی را و اگر چه او را نجات داد اولین کسانی که Barty سپس با ارسال یک فورهند طولانی به Kenin بازی و یک نقطه در فینال.

مسکو-متولد Kenin که مهاجرت از روسیه به امریکا با خانواده اش به عنوان یک کودک پس از آن گفت که او مبهوت در رسیدن به نخستین گرند اسلم نهایی.

“او مانند یک بازیکن دشوار. من می دانستم که من نیاز به پیدا کردن یک راه را به نفع خود. این نبود یکی از آسان اما من فقط خیلی خوشحالم و خدا را شکر برای این لحظه” او گفت: دادگاه پس از آن.

“من فقط تا لال. من در مورد خواب این لحظه از آنجایی که من پنج ساله بود. من خیلی سخت کار کرده اند تا به اینجا برسم پس با تشکر از همه پدر و هر کس به خانه برگشت. با تشکر از شما بچه ها!

“او [Barty] آمد تا با برخی از عکس های واقعا بزرگ. آن سخت بود. من می دانستم که او از رفتن به آن را. من نیاز به مبارزه در خارج وجود دارد.”

Kenin می شود جوانترین استرالیا, زنان فینالیست پس از ماریا شاراپووا برنده این مسابقات به عنوان یک 20 ساله در سال 2008.

Kenin خواهد شد و در صورت برنده پنج شنبه دوم نیمه نهایی بین سیمونا هالپ و Garbine Muguruza اما آمریکا به نظر می رسید میزان بیش از نتیجه آن بازی گفت: “من حتی رفتن به نگاه. من فقط رفتن برای استراحت و لذت بردن از این لحظه و هر کس آن را در حال رفتن به آن را در حال رفتن به یک فینال بزرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de