فیلم از گسترده supercells محدوده در سراسر کانزاس گذاشته شده آنلاین توسط وحشت ساکنان اما این دیدنی طوفان به خوبی می تواند در مقایسه با رنگ پریده به قریب الوقوع “بسیار فعال” فصل طوفان.

یک supercell یا چرخش رعد و برق نادرترین نوع رعد و برق و پتانسیل را دارد که به شدید ترین به طور معمول پایدار بین دو و چهار دقیقه و اغلب مسلط محلی آب و هوا سیستم در حدود 20-مایل مربع در منطقه است.

Supercells رایج در بیشتر داخلی متحده tornado alley که شامل شمال تگزاس و اوکلاهما, کانزاس, نبراسکا, آیووا و داکوتای جنوبی.

در حالی که این فیلم نشان می دهد قدرتمند زیبایی از طبیعت سمت تیره تر خواهد شد به احتمال زیاد به نمایش در طول ماه های تابستان به عنوان سازمان ملی اقیانوسی و جوی مدیریت آژانس (NOAA) است که پیش بینی هنوز یک سال دیگر از وحشی طوفان اقیانوس اطلس.

فدرال آب و هوا پیش بینی مرکز منتشر شده آن فصلی طوفان هوا در روز پنج شنبه و در انتظار است بین 13 و 19 طوفان برای ضربه زدن به ما از جمله شش تا 10 طوفان از دسته 3 قدرت یا بالاتر.

برای مرجع به طور متوسط طوفان فصل 12 طوفان به نام و به طور معمول شامل شش طوفان که سه خواهد بود در نظر گرفته شده است.

اگر پیش بینی ها درست آمده آن را به مناسبت پنجمین سال متوالی از غیر طبیعی بالا طوفان فعالیت در ایالات متحده است. طوفان گرمسیری آرتور آمار کارولینای شمالی روز دوشنبه پیش از آغاز رسمی فصل طوفان در تاریخ 1 ژوئن.

سنگین این فصل طوفان را پیچیده تر در حال حاضر در حال دست و پا زدن و تلاش برای مبارزه با شیوع کروناویروس در سراسر کشور است.

در واقع به گفته برخی از کارشناسان coronavirus مستند و حاصل کاهش آلودگی هوا ممکن است در واقع به تقویت برخی از سیستم های طوفان.

همچنین در rt.com Covid شده: دانشمند نشان می دهد coronavirus مستندات ‘سوپر’ سیکلون Amphan قبل از آن ضربه هند (فیلم)

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

نرم افزار گرامرلی