اسپانیا coronavirus تلفات خوشه نزدیک به 400 عنوان تعداد موارد عبور 28,000

مرگ و میر از این Covid-19 بیماری در اسپانیا پریدم به 1,720 روز یکشنبه افزایش نزدیک به 400 فقط در یک روز به تعداد افراد آلوده افزایش یافت و بیش از 28,000.

اسپانیایی وزارت بهداشت اعلام کرد که تعداد Covid-19 موارد در ایبری کشور صعود کرده به 28,572 روز یکشنبه افزایش بیش از 3,600 از روز شنبه 24,926 شکل است.

یک روز در افزایش مرگ و میر ناشی از 394 بود که مهمترین آنها بالاتر نسبت به روز قبل افزایش 324. مقامات بهداشت گفت که بیش از 1000 نفر در اطراف پایتخت مادرید و 1,785 مردم در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان های کشور. در مجموع 2,575 افرادی که قرارداد این ویروس در اسپانیا در حال حاضر درمان شده.

این آمار تکان دهنده است به عنوان coronavirus تدابیر گرفتن آن در اروپا با ایتالیا ضبط آن بدترین روز برای مرگ و میر در روز شنبه و آلمان گزارش نزدیک به 2000 تازه موارد در صبح روز یکشنبه.

همچنین در rt.com Coronavirus موارد در آلمان افزایش نزدیک به 2000 نفر در یک روز به مرگ و میر 55 بازدید

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت: دولت خواهد انجام هر کاری که لازم بود برای مبارزه با این بیماری همه گیر اما هشدار داد که “بدترین است”.

بهداشت و درمان اضطراری رئیس فرناندو سیمون گفت: در اوایل این هفته که تعداد افراد آلوده در واقع می تواند بالاتر از گزارش به عنوان آزمایشگاه های آزمون در حال “غرق” و قادر به پردازش تمام نمونه ها.

اسپانیا در اروپا دوم-بدترین آمار کشور پس از ایتالیا و از آن چهارم-بدترین در جهان است. دولت بسته مرزهای زمینی خود و دستور shutdown از تمام هتل ها در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

نظامی اعزام شده است در چندین شهر به منظور حفظ نظم عمومی و برای کمک به تمیز کردن تلاش. دولت می خواهد به گسترش محدودیت های به نگه داشتن آنها را در محل تا اواسط ماه آوریل است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im