اسپانیا coronavirus تلفات خوشه توسط 462 مرگ و میر یک شبه 4,500+ موارد جدید

اسپانیایی وزارت بهداشت تایید کرده است که اضافی 462 نفر کشته شدند شبه آوردن کشور از دست دادن کل زندگی در طول coronavirus بحران به 2,182.

اسپانیا در میان اولین کشورهای اروپایی برای آغاز سراسر کشور مستند پروتکل به عنوان عفونت نرخ افزایش یافت. تعداد کل coronavirus موارد در کشور افزایش یافت از 28,572 به 33,089 روز دوشنبه با وجود بهترین تلاش های مقامات به اعمال سخت اجتماعی فاصله.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز شنبه هشدار داد که “بدترین و در عین حال آمده است” به این کشور را محاصره سلامت سیستم مبارزات به نوبه خود جزر و مد از عفونت است.

“ما در حال جنگ” سانچز گفت: “ما جلسه توجیهی روز یکشنبه در میان کشته در درگیری های گسترده و هماهنگ به سرمایه گذاری های عمومی برنامه شبیه به طرح مارشال که به دنبال جنگ جهانی دوم است.

دولت اسپانیا امیدوار است برای تمدید وضعیت اضطراری و مستند حداقل تا مارس 11 به عنوان کشور چهره اروپا دوم-بدترین شیوع کروناویروس.

در همین حال نخست وزیر اسپانیا اعلام کارمن کالوو شده است بستری شدن یک عفونت تنفسی و در حال حاضر در انتظار coronavirus نتایج آزمون.

معاون نخست وزیر رفت و به بیمارستان بعد از ظهر دیروز و پس از آزمایش های پزشکی انجام شد پزشکان تصمیم گرفتند او را به ماندن در آنجا برای دریافت درمان برای یک “عفونت تنفسی” در بیانیه ای گفت:.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de