اسپانیا به گسترش coronavirus تست به افراد بدون علائم به عنوان عفونت نرخ کاهش می یابد و

امیدوار است در حال رشد است که مستند اقدامات در اسپانیا ممکن است آرام پس از ارقام پیشنهادی کشور “تصویب اوج” به عنوان آزمایشی خوشبینی حرکت در سراسر اروپا است.

اسپانیا را گسترش coronavirus تست به مردم نشان دادن هیچ نشانه به عنوان جدید عفونت نرخ آهسته در این کشور وزیر امور خارجه اعلام کرد. روز یکشنبه 647 مرگ و میر گزارش شده است بیش از 24 ساعت – نیمی از رای ثبت شده طی هفته گذشته است.

وزیر امور خارجه Arancha گونزالس گفت: ایستگاه تلویزیون Antena 3:“ما در حال آماده سازی خودمان برای د-تشدید که برای آن مهم است که بدانید که آلوده قادر به تدریج بلند اسپانیایی شهروندان مستند.”

او افزود که شرکت های اسپانیایی شد تولید 240,000 کیت تست یک هفته و هنوز ramping تا ظرفیت.

همچنین در rt.com جهانی Covid-19 صدر تلفات 70,000 به عنوان عفونت فعال با رویکرد 1 میلیون – دانشگاه جانز هاپکینز

Gonzalez همکار وزیر بهداشت سالوادور Illa گفت که اسپانیا می خواستم برای تقویت coronavirus سرایت رکود به کشور وارد هفته چهارم آن از سلول.

در جای دیگر, ایتالیا, ثبت پایین ترین آن روزانه مرگ و میر بیش از دو هفته به عنوان 525 مردم تسلیم به این ویروس در روز یکشنبه.

آلمان ثبت آن کمترین تعداد مرگ و میر در یک هفته با 92 مرگ دیروز. برلین اعلام کرد قصد دارد برای پایان دادن به این مستند در مارس 19. فرانسه مرگ و میر نیز کاهش برای دومین روز در حال اجرا است. اتریش را به دولت نشان داد که این برنامه شروع به بازگشایی مغازه ها از هفته آینده به عنوان یک نشانه بیشتر از یک آزمایشی موج خوش بینی شروع به حرکت در سراسر اروپا است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de