اسپانیا برای ورود به سراسر کشور مستند به عنوان coronavirus بحران دهید ‘شدید’ اقدامات

اسپانیا تحمیل یک مستند در سراسر کشور در تلاش برای مقابله با کروناویروس نخست وزیر پدرو سانچز تایید کرده است. مانع از آن شهروندان از ترک خانه های خود را به جز برای خرید مواد غذایی و دارو و برای کار و یا شرایط اضطراری.

دولت اعلام کرد که اقدامات جدید در یک کنفرانس خبری در روز شنبه و آنها را در مجموعه ای به اثر آمده در صبح روز دوشنبه.

این اقدامات که سانچز به نام “فوق العاده” و “شدید” را برای 15 روز به عنوان بخشی از دولت اضطراری و ممکن است تمدید شود بیشتر با یک تصمیم از کنگره نمایندگان. سانچز اذعان کرد که این مستند را تاثیر شدید بر اقتصاد اسپانیا است.

مردم هنوز هم مجاز به استفاده از وسایل نقلیه خصوصی اما تنها به انجام فعالیت های مجاز و یا به سوخت گیری در ایستگاه های خدمات.

باتری از اقدامات موثر به معنی تمام رستوران ها و هتل ها و غیر ضروری رسانه های خرده فروشی و مراکز آموزش بسته شد در سراسر کشور. این کشور زودتر بسته تمام سواحل برای جلوگیری از تجمع جمعی از مردم است.

حمل و نقل عمومی نیز محدود این کشور است مرزهای خود را بسته.

اسپانیا وزارت کشور خواهد کنترل همه نیروهای پلیس از جمله محلی و منطقه ای آنهایی که به عنوان بخشی از دولت اضطراری. مقامات اعطا شده است قدرت برای انجام جستجو و “چک بر مردم, کالا, وسایل نقلیه محوطه و موسسات است که لازم است.”

همچنین در rt.com چندین هواپیما انگلستان به نوبه خود در اواسط پرواز به اسپانیا اعلام وضعیت اضطراری

ایبری کشور تا به حال بیش از 6,250 موارد تایید شده از Covid-19 بیماری و 193 نفر کشته شده اند.

اعلام شد پس از 8 ساعت-مدت جلسه هیئت دولت که Podemos رهبر پابلو ایگلسیاس, گزارش شکست قرنطینه به حضور بعد از آزمایش مثبت برای Covid-19. نخست وزیر پدرو سانچز در حال حاضر گفت: با توجه به توان شلیک معاون نخست وزیر روزنامه اسپانیایی ال پایس ،

Coronavirus شیوع آغاز شد و در چین در اواخر سال گذشته اما آمار رسمی نشان می دهد که این کشور آسیایی تثبیت گسترش این بیماری است. تعدادی از موارد در کشورهای اروپایی سر به فلک کشید در هفته های اخیر با ایتالیا و اسپانیا ضبط صدها نفر از موارد.

همچنین در rt.com برلین, خاموش, موزه ها, کافه ها و حتی فاحشه خانه ها در سختی سرکوب ویروس گسترش

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de