اسپانیا آسانسور مستند به صورت غیر ضروری کارگران در میان سخت بحث & ترس از موج جدید Covid-19 موارد

کارکنان در توزیع مواد غذایی و ارتباطات و بهداشت و دیگر غیر ضروری بخش در حال حاضر مجاز به رفتن به محل کار در اسپانیا با وجود وضعیت کشور در جهان به عنوان دومین Covid-19 کانون با بیش از 17 ، 000 مرگ و میر.

این کارگران خواهد بود قادر به بازگشت به کار این جمعه پس از 14 روز self-انزوای رژیم که دیدم همه صنایع – به جز بهداشت و درمان و مواد غذایی – تعطیل در سراسر اسپانیا, رسانه های محلی گزارش. بازگشت در اواخر مارس را “غیر ضروری” کارکنان فرستاده شد در مرخصی با حقوق زیر یک تصمیم نخست وزیر پدرو سانچز.

با این مستند بخشی از لغو, مدارس, میله, رستوران ها, فرهنگی و اوقات فراغت امکانات بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که Covid-19 قله را تصویب کرده است. مهار اقدامات گرفته اند تلفات سنگین اسپانیا از صنعت گردشگری و نیز منجر به رکود در بخش های دیگر.

خبر می آید که اسپانیا را روزانه مرگ و میر بالا رفت و از 525 در روز شنبه به 603 روز یکشنبه. آن تعداد از coronavirus تلفات در حال حاضر در 17,209; استخر آن از موارد تایید شده – که نزدیک 167,000 – آن را در پشت تنها ایالات متحده است.

همچنین در rt.com ایتالیا و اسپانیا مسئله تیره هشدارهای چشم انداز Covid-19 ارائه یک ضربه مهلک به اتحادیه اروپا در حال رشد است روز به روز

چشم انداز کاهش shutdown هم زده تا بحث شدید میان اسپانیایی نخبگان سیاسی که در حال حاضر مجبور به انتخاب بین احیای اقتصاد و حاوی این بیماری همه گیر. دولت کاتالونیا به انتقاد از تصمیم توصیف آن به عنوان “بی مبالاتی;” در حالی که مقامات مادرید هشدار داد که موج دیگری از coronavirus موارد خواهد بود “نابخشودنی.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im