اسپانیا ماندگار یکی دیگر از رکورد روز برای Covid-19 مرگ اما میزان عفونت های جدید به طور قابل توجهی افت

اسپانیا ثبت یک رکورد دیگر بعد از مرگ و میر ناشی از Covid-19 روز یکشنبه به عنوان 838 نفر کشته شدند. میزان موارد جدید کاهش یافته است به طور قابل توجهی در میان نشانه هایی که معرفی اقدامات برای مبارزه با ویروس داشتن یک اثر.

اسپانیایی مقامات بهداشتی اعلام کرد در روز یکشنبه صبح که 6,528 مردم در حال حاضر از درگذشت coronavirus در این کشور مدیترانه ای و در مجموع 78,797 مردم باید قرارداد این بیماری است.

این رقم نشان دهنده افزایش 6,549 موارد تایید شده در شنبه کل یک پرش از 9 درصد است. این مقایسه مطلوب به 12.7 درصد در شنبه 14 درصد در جمعه پنجشنبه 18 درصد افزایش و 20 درصد سنبله در روز چهارشنبه.

ادامه کاهش نرخ جدید افرادی که مبتلا به این بیماری نشان می دهد که اقدامات سختگیرانه معرفی شده توسط مقامات اسپانیایی در 14 مارس در حال مهار گسترش ویروس.

در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در شب شنبه نخست وزیر پدرو سانچز اعلام کرد اقدامات جدید آموزش غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه به مدت دو هفته.

این مستند در سراسر کشور تنظیم شده است در محل باقی می ماند تا زمانی که حداقل 9 مارس. اسپانیا جهان دوم-بالاترین مرگ و میر پس از ایتالیا. آن ثبت شد بیش از دو بار به عنوان بسیاری از مرگ و میر به چین که در آن شیوع آغاز شد در اواخر سال گذشته.

همچنین در rt.com Covid-19 گسترش وارد ‘مرحله جدید’ به عنوان تعداد موارد بیش از 1000 نفر در مسکو شهردار می گوید:

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de