برنامه ریزی شده ناسا/ فضا X پرتاب از مرکز فضایی کندی در فلوریدا به ایستگاه فضایی بین المللی بود nixed روز چهارشنبه به دلیل آب و هوای بد.

رعد و برق و آسمان ابری تهدید تلاش رفتن به جمعه و با شرایط نه پاکسازی کمتر از نیم ساعت قبل از برنامه ریزی راه اندازی این ماموریت بود axed.

اقدام به راه اندازی اولین بار از بازنشستگی شاتل فضایی در ماه جولای سال 2011 که ناسا فضانوردان قرار بود به یک موشک از خاک آمریکا با هدف رسیدن به ایستگاه فضایی بین المللی.

با وجود فضانوردان ناسا crewing موشک Space X — ساخته شده است که این موشک فالکون 9 حامل خدمه آن اژدها کپسول که دارای خدمه و شد مسئول کنترل ماموریت.

Space X بنیانگذار Elon Musk گفت: مدت کوتاهی قبل از راه اندازی است که هدف او این است که “دوباره رویای فضا” پس از یک سال-خشکسالی های طولانی برای آمریکایی ها.

مشک در زمان مسئولیت کامل برای هر چیزی اشتباه رفتن با راه اندازی شده بازدید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — با وجود teaming تا با ناسا برای این ماموریت است.

“من فقط می خواهم بگویم اگر آن را راست می رود این اعتبار به SpaceX/NASA تیم. اگر آن را اشتباه می رود, تقصیر من,” او گفت: CBS اخبار روز قبل از راه اندازی.

همچنین در rt.com فن آوری جهش بیشتر در معرض خطر یا سحر از فضای خصوصی اکتشاف? چگونه SpaceX 1 ماموریت سرنشین دار می تواند همه چیز را تغییر دهید برای همیشه لطفا برای

ناسا فضانوردان و نظامی سابق تست خلبانان باب Behnken و داگ Hurley crewed این فضاپیما است. Behnken و Hurley, قرار بود به صرف یک تا چهار ماه در فضای بسته به تجهیزات انجام می دهد.

بعد از تلاش برای راه اندازی فضای X موشک برگزار خواهد شد در روز دوشنبه با برخاستن مجموعه 3:22 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی