عظیم 3,000-ft سیارک تنظیم شده است را به یک پرواز از زمین این شنبه آینده در یک سرعت است که اگر از آن بازدید می تواند تولید ویرانی گسترده در سراسر این سیاره است.

اندازه گیری بین 1,443 ft و 3,248 ft (440m به 990m) در قطر غول سنگ فضایی است که رسما شناخته شده به عنوان سال 2002 PZ39, کوتوله های برج خلیفه, ساختمان امپایر استیت, سفال در لندن و حتی بارها مورد بحث شبه آخرالزمانی ig: toomuchswagtheceo سیارک.

همچنین در rt.com سیارک منفجر بیش از زمین پس از سفر از فراتر از مریخ (تصویری)

سفر در حدود 35,567 مایل در ساعت (57,240 متر/ثانیه, آسمان صاف;) یک شی که در آن سرعت و این حجم خواهد رسید با نیروی عمده گرما بمب ایجاد گسترده firestorms زلزله و به طور بالقوه حتی سونامی بسته به جایی که دقیقا آن را ضربه.

“ما باور داریم هر چیزی بزرگتر از یک تا دو کیلومتر در یک کیلومتر است که کمی بیش از نیم مایل می تواند در سراسر جهان اثر” ناسا گفت: قبلا.

با توجه به 2018 کاخ سفید ملی نزدیک به زمین شی آمادگی استراتژی و برنامه عمل و سیارک ها از 1km در قطر و بالاتر می تواند باعث آسیب در مقیاس جهانی است.

خوشبختانه در طول نزدیک آن رویکرد در روز شنبه 15 فوریه در 6.05 am EST فضای راک را از دست ندهید ما را بیش از 3.58 میلیون مایل (5.77 میلیون کیلومتر).

همچنین در rt.com روسیه برای پیگیری زمین را تهدید سیارک ها از ربات-ساکنان هسته ای-صفحه قطبی ماه پایه

هنوز ناسا طبقه بندی هر یک نزدیک به زمین شی (NEO) است که می آید در 4.65 میلیون مایل از ما به عنوان “برنامه به طور بالقوه خطرناک است.”

2002 PZ39 را یکی دیگر از, از پرواز از زمین در ماه اوت 2034 پس از پرداخت یک سفر به زهره در ماه ژوئن آن سال هر چند خیلی زود به بگویید که چقدر نزدیک از آن خواهد آمد ،

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de