سویا گرد و غبار مقصر 14 مرموز مرگ و میر در کراچی محلی در اعتراض ضعیف دولت در پاسخ

یک بیماری که بر ریه ها و کشته شدن 14 نفر و بستری بیش از 200 نفر در کراچی ممکن است ناشی از سویا و گرد و غبار و آزمایشگاه گفته است. آن را برانگیخته تظاهرات خیابانی و وادار به ترک شهر.

بحران بهداشت و درمان پاکستان را در این شهرستان آغاز شده و در روز یکشنبه شب به عنوان افراد نزدیک به بندر کراچی شکایت در مورد مشکلات تنفسی و تنگی در قفسه سینه و احساس سوزش در چشم. علائم دیگر عبارتند از سرگیجه و حالت تهوع. برخی از گزارش بوی ناآشنا بو قبل از احساس بیمار.

این بیماری مرموز که در ابتدا مقصر نشت گاز به زودی ثابت می تواند کشنده باشد. روز دوشنبه هشت نفر کشته, در حالی که روز سه شنبه مرگ و میر افزایش به 14. بیش از 250 نفر از مردم برای درمان مشکلات ریوی قبل از ترخيص بیمارستان های محلی گفت: در حالی که تعداد انگشت شماری باقی مانده در بخش مراقبت های ویژه.

کراچی کمیسر افتخار Shallwani گفت: وقوع یک موضعی رویداد موثر منطقه ای در نزدیکی بندر. در حالی که هیچ باعث شد بلافاصله شناسایی, شهرستان, مقامات بهداشت گفت: سولفید هیدروژن می تواند مسئول بوده است. این گاز بی رنگ برای بدنام بوی شبیه تخم مرغ فاسد سمی است – آن را حتی به عنوان یک سلاح شیمیایی در طول جنگ جهانی اول – و ممکن است منتشر شود در هنگام دست زدن به نادرست از محصولات نفتی است.

پاکستان را به مرکز بین المللی شیمی و علوم زیستی (ICCBS) گفت: آن مطالعه نمونه خون و ادرار گرفته شده از بیماران مبتلا و همچنین به عنوان محیط زیست نمونه از این منطقه با اشاره به یکی دیگر از علت تماس مکرر با سویا گرد و غبار.

گرد و غبار و ابر منتشر شده در طول تخلیه سویا از کشتی های باری ناشی از یک رشته از شیوع آسم در بارسلونا, اسپانیا در 1980s. بهبود قوانین ایمنی موفق به جلوگیری از حوادث.

همچنین در rt.com پاکستان مجموعه به واردات ضد ملخ مواد شیمیایی از هند پس از سازمان ملل متحد مسائل ‘دوقلو تهاجم’ هشدار – گزارش

این توضیح در نظر گرفته شد از همان آغاز پس از یک محموله سویا بود تخلیه در کراچی در حدود همان زمان به عنوان گزارش از این بیماری آغاز شد. مقامات شهر دستور داد کشتی را ترک کنند ترمینال به عنوان یک اقدام احتیاطی در حالی که تحقیقات در راه است.

هر چه علت این بحران روز به روز زندگی در این منطقه است. بسیاری از خصوصی و مدارس عمومی باقی مانده بسته شده در روز چهارشنبه در حالی که کسانی که باز مانده بود و بسیاری از دانش آموزان از دست رفته است. صاحبان کسب و کار محلی ترجیح داده به نگه داشتن مغازه ها بسته به جای قرار گرفتن در معرض خطر.

برخی از مردم عصبانی بودند در مقامات سرزنش آنها را برای یک فقیر پاسخ. ده ها صحنه تظاهرات گسترده در روز سه شنبه در نزدیکی Keamari جکسون به بازار آوردن ترافیک به وقفه. آنها خواستار پاسخ در مورد آنچه اتفاق افتاده و خواهد بود که مسئول مرگ و میر. وجود دارد در حال حاضر یک پرونده جنایی به حادثه; هیچ مظنون هنوز نام برده شده است.

دیگر ساکنان تصمیم به چشم پوشی از دولت اطمینان داد که بدون تخلیه از منطقه لازم بود و سمت چپ این منطقه است.

گیج کننده وضعیت تشدید شد توسط یک درگیری بیش از حوزه قضایی است. دولت های محلی گفت: آن را به حال هیچ قدرت برای نظارت بر تاسیسات در بندر است که با مدیریت این بندر کراچی اعتماد (KPT) و نیروی دریایی پاکستان و توسعه دولت فدرال است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی