کره جنوبی و باشگاه اف سی سئول بود برای قرار دادن عروسک جنس در غرفه

کره جنوبی باشگاه فوتبال اف سی سئول خواهد شد در صورت تحریم های انضباطی برای پر کردن صندلی های خالی در ورزشگاه سکس با عروسک هفته گذشته است. این باشگاه می تواند جریمه 4000 دلار و محروم از امتیاز برای نقض K-لیگ مقررات.

روز یکشنبه باشگاه قرار داده شده حدود 25 زندگی-اندازه عروسک در غرفه به تولید یک اثر از یک جمعیت در طول coronavirus محدودیت های که منع طرفداران فوتبال از حضور در بازی.

همچنین در rt.com پلاستیک طرفداران کره جنوبی باشگاه فوتبال پر و خالی در کنار بی جان ‘فیلم عروسک (عکس)

خود را 1-0 برنده بیش از گوانگجو FC بود خدشه دار بهمن انتقاد کارگردانی به باشگاه برای استفاده از مربوط به جنس پلاستیک طرفداران.

پلاستیک حامیان آنها در لباس پوشیدن و رنگ های تیم و پوشیدن ماسک. برخی از آنها برگزاری حمایت از آگهی ها با این تیم شعار.

با این حال به ظاهر ایده قرار دادن عروسک در غرفه تبدیل به یک رسوایی بزرگ پس از توجه طرفداران که به تماشای بازی در تلویزیون متوجه شده است که یکی از این آگهی ها نشان داد که نام یک فرد بالغ اسباب بازی تولید.

FC سئول تحویل عمومی عذر خواهی و اصرار دارد که یک تامین کننده مطمئن و آنها را به ارائه مانکن سکس عروسک.

همچنین در rt.com ‘فقط در سینه های خود را!’ طرفداران حیرت زده به عنوان FC سئول همچنین با استفاده از فیلم عروسک برای پر کردن صندلی در K-League match (عکس)

ما عمیقا عذر خواهی به همه کسانی که نگران وضعیت مایه تاسف است که رخ داده است” این باشگاه گفت. “ما خواهد شد و ما بررسی داخلی روش برای اطمینان از این اتفاق نمی افتد دوباره.”

این باشگاه می خواهد جریمه برای استفاده غیر معمول cheerleaders به عنوان K-لیگ مقررات به شدت منع نامناسب و تبلیغات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de