‘به زودی آنها خواهید بود فرود QUINTUPLE جهش’: سابق شکل اسکیت باز Anna Semenovich دفاع از زنان quad-پرش شوق

ستاره پاپ و سابق یخ-رقصنده Anna Semenovich مورد ستایش قرار داد شده روسیه را در مدرسه ملی اسکیت به عنوان “بی نظیر” و ادعا می کند که چهار جهش در بانوان مجرد حوادث هستند بخشی جدایی ناپذیر از این ورزش را توسعه می دهد.

Semenovich یک خواننده شناخته شده در روسیه و کشورهای سابق تکنواز در بسیار محبوب گروه دختر ‘Blestyashchiye’. اما چند می دانم که قبل از تعویض به نشان می دهد کسب و کار Semenovich با استعداد بود یخ-رقصنده که خواب مدال المپیک تا زانو آسیب های خراب برنامه های خود را.

ادامه مطلب: Alexandra Trusova وارد کتاب رکوردهای جهانی گینس به صورت باور نکردنی چهار مهارت پریدن

در یک مصاحبه اختصاصی با RT, ورزش, Semenovich صحبت در مورد حرفه ای و اسپلیت با شریک روم Kostomarov. او همچنین وزن در تعدادی از مسائل از جمله بالا بردن محدودیت سنی در زنان اسکیت و تاثیر quad-جهش در بچه ها سلامت.

او معرفی شد به اسکیت توسط پدر و مادر او در یک پیشنهاد به او را درمان آرتروز, که, مجبور, جوان آنا به صرف چندین ماه در بیمارستان است. مربیان او در ابتدا فکر نمی کنم او خواهد توسعه یافته به بالا-کلاس اسکیت باز اما Semenovich استقامت و عزم و اراده را به نفع خود در نهایت ساخته شده او را یکی از مهمترین یخ-رقصنده در کشور است.

من شروع به اسکیت در سن سه سالگی. من مبتلا به یک بیماری جدیآرتریت روماتوئید – که من نگه داشته در بیمارستان برای چند ماه” Semenovich گفت RT ورزشی.

“به منظور جلوگیری از عوارض جدی پزشکان توصیه می شود پدر و مادر من معرفی من به ورزش است. پدرم از من خواست برای تبدیل شدن به یک اسکی باز, اما در نهایت من را به یک شکل اسکیت مدرسه هر چند مربیان نمی خواهید قبول من بود بسیار کوچک در مقایسه با دیگر بچه ها در این گروه است. اما پدر من آنها را متقاعد به اجازه من و گفت که من می خواهم اسکیت فقط برای دلایل بهداشتی, اما نه رقابت.

توسط سن نه من تا به حال تبدیل شدن به یکی از بهترین اسکیت باز در این گروه با وجود هیچ کس جدی است. من واقعا نمی مانند دولت از همه چیز و من واقعا با انگیزه به من ثابت کند که من نبودم ‘لنگ اسب’ در گروه.

“هنگامی که من تبدیل به 10 من تبدیل به یکی از برترین اسکیت بازان در گروه و مربیان از من گذشت و به افسانه ای متخصص ناتالیا Dubova که درخشان مربی اسکیت بازان از جمله مارینا Klimova و سرگئی Ponomarenko الکساندر Zhulin و مایا Usova, Evgeni Platov و اوکسانا Grishuk.”

Semenovich گفت که در حال هنری اسکیت باز و پرشور رقصنده او ترجیح یخ به شکل دیگر اسکیت رشته.

من همواره هنری. من بسیار انعطاف پذیر و رقصید خیلی خوب احتمالا چون از رقص باله کلاس که من هم در زمان. بنابراین در سن 10 سالگی هنگامی که اسکیت بازان انتخاب رشته به رقابت در من بلافاصله برداشت برای یخ, رقص, توسط,مربیان,” Semenovich گفت.

صحبت کردن در مورد تقسیم او با شریک روم Kostomarov که در نهایت برنده سال 2006 مدال طلای المپیک با اسکیت باز, تاتیانا Navka, Semenovich گفت که او صدمه دیده است نیست با تصمیم به بخشی از راه.

می تواند وجود داشته باشد هیچ توهین و تخلفات در ورزش است. ورزشی است که واقعا دشوار است و ورزشکاران باید بدانند چه خطرات را. البته زمانی که من شروع به داشتن مشکلات با من زانو روم تصمیم به عقب بر گردیم با قبلی خود شریک تاتیانا Navka با او برنده بازی های المپیک است. من نمی توانستم قطار در قدرت کامل با توجه به مصدومیت زانو برای تبدیل شدن به یک قهرمان المپیک است. کسانی که می خواهند برای رسیدن به این سطح باید تصمیمات دشوار گاهی اوقات. من کاملا او را درک انگیزه هیچ احساسات سخت وجود دارد,” او اضافه شده است.

Semenovich که یک استاد بین المللی ورزش گفت: او نمی شد با تعجب به جنجال های اخیر در اطراف الکساندرا Trusova را با تقسیم مشهور دانشمند Eteri Tutberidze اضافه کرد که این تصمیم به تبدیل به دیگر مربی همواره همراه با یک رسوایی اگر آن را شامل یک کلاس اسکیت باز. در ماه مه Trusova ترک Tutberidze اردوگاه باعث خشم در پاتیناژ جامعه با برخی از متخصصان حتی برچسب زدن به او یک ‘خائن‘.

همچنین در rt.com یک چهار: پاتیناژ ستاره الکساندرا Trusova مجموعه مناظر و حتی بالاتر پس از جدید رکورد جهانی گینس

آن همواره بسیار شایع رویداد زمانی که یک ورزشکار مشهور تصمیم به تغییر مربی است. زمانی که Grishuk و Platov چپ Dubova به کار با تاتیانا تاراسووا آن را نیز یک رسوایی بزرگ. اما سپس آنها را به قهرمان المپیک شد. هر ورزشکار می خواهد برای رسیدن به نتایج خوب است. او نیاز به آموزش در محیط مناسب برای کمک به کسب مدال برای کشور ما است. به همین دلیل گاهی اوقات ورزشکاران نیاز به تصمیم گیری های دشوار به توسعه و تسخیر ارتفاعات” بازنشسته اسکیت باز گفت.

صحبت کردن در مورد یکی از موضوعات در مدرن پاتیناژ – بالا بردن زنان محدودیت سنی – نشان می دهد کسب و کار ستاره گفت که او نمی تواند درک اجماع عمومی که بانوان رویداد بوده است ‘جوان’ در شرایط رقبای سنی است.

من به تصمیم می گیرید که آیا محدودیت سنی باید مطرح شود یا نه. اما من فکر می کنم که 15 سال دختران در حال حاضر به اندازه کافی بالغ به انجام در سطح ارشد. به چه معنی است ؟ کسی می تواند به بچه ها در سن کم اما skaters نیست به اندازه کافی برای برنده شدن در المپیک مدال است ؟ این دو استاندارد.

چرا هیچ کس صحبت کردن در مورد تارا Lipinski که برنده مسابقات قهرمانی جهان در 14 سال ، چرا هیچ کس به یاد داشته باشید اوکسانا Baiul که ادعا کرد یک طلای المپیک در سن 16? این همواره یک جوان رویداد من نمی فهمم چرا مردم شروع به صحبت کردن در مورد محدودیت سنی در حال حاضر,” او گفت:.

در پاسخ به انتقاد برخی از صاحب نظران خارجی در مورد ‘غیر انسانی‘ روش آموزش کودکان Semenovich گفت که کودکان خود را می خواهید را به نفع خود مدال حتی بدون اینکه سخت تحت فشار قرار دادند توسط خود مربیان است.

چرا پاتیناژ مدرسه شده است انتقاد ؟ این افسانه ای است که در مدرسه است که واقعا بی نظیر است. هیچ کس شکنجه کودکان در آموزش است. یک بچه هم می رود به یک پیست اسکیت یا نه. کودکان می خواهند برای رسیدن به نتایج بالا خود را.

“این کاملا طبیعی است که زن اسکیت باز را شروع کرده اند به سرزمین قدس است. چند وقت پیش ما شگفت زده شدند سه گانه میپرد. “اوه خدای من این اسکیت باز انداخت یک سه گانه Salchow!’ اما در حال حاضر این است که فقط یک سه گانه Salchow است که می توان به راحتی با انجام هشت-سال-بچه های قدیمی. این است که به نام پیشرفت است. 100 سال پیش هواپیما پرواز نمی, اما در حال حاضر ما آنها را درمان به عنوان چیزی طبیعی است. به زودی اسکیت باز شروع خواهد شد فرود quintuple جهش این تنها بدان معنی است که این ورزش در حال توسعه است,” سابق اسکیت باز گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de