“گاهی اوقات من روشن بازیگر زن درون من در مسابقات’: Evgenia Medvedeva ممکن است پس از یخ بازیگری حرفه ای

پاتیناژ ستاره Evgenia Medvedeva است گفت که او می تواند تبدیل به یک بازیگر داده می شود که او بازی می کند نقش های متعدد در حالی که برنامه های او بر روی یخ.

دو بار قهرمان جهان نشان داد که گاهی اوقات او رفتار به عنوان یک بازیگر حرفه ای, پنهان کردن استرس و اضطراب از تماشاگران و قضات است.

بیشتر بخوانید: “من باید اعلام کرد که خودم’: المپیک مدال طلا & سابق کودک نابغه یولیا Lipnitskaya تایید بارداری

اگر من تا به حال تمرین آن را از دوران کودکی من فکر می کنم من می توانم موفق شده اند [در بازیگری است.] با توجه به مخلوط خون [Evgenia پدر ارمنستان] من بسیار عاطفی و شخصی زندگی من است که واقعا بسیار رنگارنگ است. اگر من آموزش های زیادی من فکر می کنم من می توانم یاد بگیرند که چگونه برای نشان دادن احساسات با دستور’, ‘ Action!'” اسکیت باز گفت.

گاهی اوقات در مسابقات من باید وانمود کند که من به طور کامل cool-headed اما در واقع آن را کاملا مخالف است. اغلب شما با برخی از موقعیت های غیر منتظره: شما ممکن است در درجه حرارت بالا و یا درد پس از آن من نیاز به تغییر در بازیگر در من,” Medvedeva اضافه شده است.

20 سال پاتیناژ ace در حال آماده سازی برای فصل جدید که در طی آن او خواهد شد و هدف برای کسب یکی از سه لکه در این تیم به نمایندگی از روسیه در عمده بین المللی شروع می شود.

آخرین فصل او موفق به ایجاد تیم, داشتن خارج از قهرمانی ملی به دلیل مشکلات با اسکیت.