‘برخی از مردم می میرند که زندگی’: Bolsonaro سوالات Covid-19 بحران می گوید مرگ و میر در برزیل اغراق آمیز برای اهداف سیاسی

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro است دست تکان داد کردن مداوم coronavirus همه گیر اصرار دارد که زندگی می رود. او پیشنهاد کرد مرگ و میر در کشور خود شده است بیش از حد برای اهداف سیاسی.

برزیل رهبر است, شاخ قفل با بسیاری از کشور فرمانداران که اعمال ممنوعیت های غیر ضروری تجارت و در ادامه به متهم Bolsonaro از اولویت اقتصاد در طول زندگی خود شهروندان است.

“من متاسفم برخی از مردم که آنها می میرند که زندگی” Bolsonaro گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی در روز جمعه. “شما نمی توانید متوقف کردن یک خودرو کارخانه به دلیل ترافیک مرگ و میر.”

او اظهار داشت که در ایالت سائو پائولو به گزارش خرید اینترنتی از Covid-19 – 1,223 موارد و 68 مرگ و میر – به نظر می رسید “بیش از حد بزرگ است.”

“ما نیاز به نگاهی به آنچه که اتفاق می افتد وجود دارد این را نمی توان یک بازی اعداد به نفع منافع سیاسی” Bolsonaro گفت.

همچنین در rt.com ما عبور از 100,000 موارد Covid-19 پس از تبدیل شدن به جهان کانون برای ویروس – دانشگاه جانز هاپکینز

روز جمعه سائو پائولو فرماندار جاو Doria متهم رئیس جمهور برزیل از “دروغ” در حال اجرا توسط تلویزیون تبلیغات انتقاد از مستند محدودیت. این کمپین که با استفاده از شعار #BrazilCannotStop است شبیه به کسانی شد که به تصویب رسید در میلان قبل از شمال ایتالیا دچار افزایش مرگ و میر از این ویروس است.

با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز برزیل در حال حاضر قریب به 3500 نفر تایید موارد Covid-19 نتیجه در سال 92 مرگ و میر.

در سراسر جهان عفونت در حال نزدیک شدن 600,000 با بیش از 27 ، 000 مرگ و میر. ایالات متحده در حال حاضر اکثر عفونت تقریبا در 105,000.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im