مایکل بلومبرگ آخرین تلاش برای به دست آوردن حمایت است یک سری نوادا تابلوهای تبلیغاتی چرخش برگ برنده برای همه چیز از او چگونه خود را دوست دارد استیک پخته شده به چگونه او گلف بازی می کند اما مردمی نیست خرید به کودکانه antics.

شما نمی توانید می گویند بلومبرگ تلاش نیست. در تلاش خود را برای تبدیل شدن به 2020 نامزد برای حزب دموکرات میلیاردر صرف صدها میلیون دلار در حال حاضر و 5’8″ سابق شهر نیویورک شهردار پایدار است و حتی شاید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترین باطل نام مستعار برای یک رقیب و در عین حال — مینی مایک.

در 78 سال تلاش برای نیش پشت در رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی خود را در حال اجرا است یک بیلبورد کمپین در نوادا متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از خوردن “سوخته” استیک در گلف و از دست دادن رای مردم در سال 2016.

بررسی برخی از آنها در زیر:

با بیلبوردهای نشسته در امتداد یک مسیر کاروان رئیس جمهور تا به حال به برای رسیدن به یک رالی — یکی این است که حتی در نزدیکی یک مغلوب ساختن پیشی جستن هتل — بلومبرگ انتخاباتی توییتی آنها یک “هدیه خوب” برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

آنچه که آنها به احتمال زیاد اصلا انتظار این است که تابلوهای تبلیغاتی خواهد بود حتی بهتر هدیه برای مردمی که به دنبال بیشتر مسخره شهردار سابق در توییتر.

“پس از آخرین مناظره بلومبرگ *است* سوخته استیک” یک کاربر توییتر به شوخی.

“من هرگز گفت:” ممکن است برخی از افراد بیش از حد پول ” اما…” ملی نقد و بررسی منتقد و نیویورکر کایل اسمیت توییتی.

“باشگاه های کشور فنلاند است که بدترین” ‘Red Eye’ ستاره اندی مالیات اضافه شده است.

با وجود متهم تهمت بد پالت وقتی که می آید به استیک بلومبرگ انتخاباتی بعد با افتخار نوشته شده تصویری از او در فست فود زنجیره ای مترو و bragged در مورد چه مقدار از شهردار سابق برخوردار فروشگاه ساندویچ.

“او می تواند غذا خوردن آن را برای هر وعده غذایی” کمپین توییتی در مورد بلومبرگ.

تلاش برای تجدید نظر به انسان معمولی بود که صریحا تمسخر به عنوان تابلوهای تبلیغاتی با اشاره به طنز از مترو که یک میلیاردر نیویورکر را “مورد علاقه دلی.”

یا شاید این همه فقط یک میلیاردر را از رقابت با خود میلیاردر رقابت را به خوبی شناخته شده است از مواد غذایی سریع. مغلوب ساختن پیشی جستن سخت خواهد بود به ضرب و شتم هر چند…

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی