کمیسیون اتحادیه اروپا و رئیس عذرخواهی به ایتالیا برای بلوک درهم و برهم coronavirus پاسخ حمایت €100 میلیارد دلار برای کمک به یکی از بدترین آمار سازمان ملل. در عین حال کمک ممکن است هرگز وارد به عنوان mutualizing بدهی مخالف است توسط اتحادیه اروپا fat cats.

“امروز اروپا است که بسیج در کنار ایتالیا. متاسفانه این همیشه مورد” Ursula von der Leyen گفت: در نامه منتشر شده توسط ایتالیا La Repubblica روزنامه در روز پنج شنبه.

باید آن را به رسمیت شناخته شده است که در روزهای اولیه بحران در صورت نیاز برای یک مشترک اروپا واکنش بیش از حد بسیاری از فکر تنها از خانه خود مشکلات.

پس از عذرخواهی برای انفعال اتحادیه اروپا رئیس کمیسیون اقدام به ستایش ” کمک های ارائه شده به ایتالیا توسط بلوک دادند. “در ماه گذشته کمیسیون اروپا سنگ unturned برای کمک به ایتالیا” او اصرار داشت.

عذرخواهی چپ سیاستمداران ایتالیایی unimpressed به عنوان آنها خواست اتحادیه اروپا نه تنها به بحث اما برای اثبات آن است که در واقع یک اتحادیه. ظاهرا رم متوجه نشدم راهنما ‘ von der Leyen bragged در مورد.

“من باور دارم که هر کس در نهایت متوجه حتی در کشورهایی که به اشتراک گذاشته شده و منظم و قوی و سریع اروپا پاسخ این است که تنها راه حل,” نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: Spanish television La Sexta . “آهسته پاسخ خواهد بود بی فایده پاسخ.”

مشابه پاسخ آمد از Matteo Salvini سر مخالفان لیگ ایتالیا محبوب ترین حزب سیاسی. او در زمان به توییتر را به مسخره عذرخواهی از اتحادیه اروپا شخص مهم و برجسته.

همچنین در rt.com “امریکا و اولین’: Covid-19 در معرض ترک در دو سوی اقیانوس اطلس همبستگی به ما snatches تا فرانسه محدود ماسک

رییس کمیسیون von der Leyen است عذرخواهی کرد امروز به ایتالیا و ایتالیایی ها. او می توانست به این فکر می کردم هر چه زودتر. از اروپا و همه ما در حال گرفتن کلمات و دود: صفر ماده است.

بعد در روز Von der Leyen ظاهرا سعی کردم به اضافه کردن برخی از ماده واقعی به عذرخواهی نورد از یک ایده جدید مالی بسته به یارانه حقوق و دستمزد در شرکت های مبارزه با کروناویروس خرید اینترنتی. این طرح دوبله مطمئن را ارائه می کنند و در مجموع از €100 میلیارد دلار ($109 میلیارد دلار) وام به کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای جلوگیری از گسترده lay-offs.

کمیسیون اتحادیه اروپا را به وام در بازارهای مالی بین المللی و سپس قرض دادن پول به بلوک, اعضای, به خصوص برای کسانی که در حال حاضر آسیب دیده و اقتصاد. هنوز اتحادیه اروپا نیاز €25 میلیارد (27 میلیارد دلار) ضمانت از همه اعضا برای این طرح است.

به واقع اجرا این طرح به تصویب همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا – و یکی را نمی توان کاملا مطمئن بود در مورد آن از طریق گرفتن. هفته گذشته اتحادیه اروپا و سازمان ملل در حال حاضر درگیر شدند و بیش از یک ایده مشابه از صدور یوروباندز – گاهی اوقات به عنوان “coronabonds” – اتحادیه اروپا-حمایت بدهی برای کمک به کشورهای عضو برای خروج از رکود اقتصادی و افزایش هزینه های بهداشت و درمان.

این coronabonds ایده های پشتیبانی شده توسط این کشورها بیشتر توسط ویروس یعنی ایتالیا و اسپانیا و فرانسه است. بیشتر well-to-do اعضای اتحادیه اروپا از جمله آلمان و هلند به شدت مخالف این ایده از صدور اوراق قرضه همراه با شدت مدیون ملت.

همچنین در rt.com ‘اشتباه بزرگ’: ایتالیا انفجار رئیس کمیسیون اروپا می گوید: اروپا باید بزرگ “طرح مارشال” به نبرد بحران همه گیر

ایتالیا و اسپانیا ارائه شد به استفاده از مکانیسم ثبات اروپا که کمک های مالی مشروط به کمک های مالی به کشورهای در تنگه وخیم مالی که Salvini پاسخ داد که او نمی خواست آلمانی ها و هلندی به “آمدن به تقاضای پول از فرزندان ما” بعد تماس ESM یک “وام مسکن در آینده از ایتالیایی ها.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی