سلیمانی می تواند به آسانی به کشته شدن فرماندهان آمریکایی در هر نقطه در خاورمیانه…اما انتخاب پایداری – روحانی

ایران ژنرال قاسم سلیمانی که ترور شد توسط هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در حمله به عراق بود که بیش از قادر به هدف قرار دادن فرماندهان آمریکایی در خاورمیانه اما او می خواست آرام در منطقه اوباما ادعا کرده است.

رهبر نخبگان سپاه قدس تا به حال به دنبال “آرامش و ثبات در منطقه” حسن روحانی ” روز دوشنبه در یک سخنرانی پخش زنده تلویزیون دولتی.

“اگر فرمانده سلیمانی می خواستم برای کشتن ژنرال آمریکایی آن را بسیار آسان را برای او در افغانستان و عراق و هر جای دیگر. او هرگز که” اعلام کرد.

ایالات متحده توجیه ترور توسط وی از سوی مامورین که قاسم سلیمانی که توطئه یک حمله قریب الوقوع علیه آمریکا و متحدان آن است.

همچنین در rt.com حمله به سربازان آمریکایی نشان می دهد که افغان ها می خواهند ما را از کشور خود تهران می گوید

قتل او به شدت محکوم کردند هر دو در بغداد و تهران و منجر به عراق مجلس شورای اسلامی به تصویب یک غیر مقیم قطعنامه خواستار خروج فوری همه نیروهای خارجی از کشور خود. در ایران میلیون ها نفر از مردم به خیابان ها ریختند و به سوگواری سلیمانی است که به طور گسترده ای با اعتبار نقش تعیین کننده در شکست “دولت اسلامی” (که قبلا داعش) در سوریه است.

ایران در پاسخ به این ترور با راه اندازی یک سری از موشک در چندین عراق پایگاه های نظامی, مسکن, نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا. تهران نیز قول داد به فشار نظامی آمریکا از منطقه است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im