خورشیدی سیستم رمز و راز در نهایت حل شد با تشکر شور راک فضایی

یک پازل فضایی که به مدت طولانی در سمت چپ دانشمندان خاراندن سر خود را در نهایت حل شده است با تشکر شور سطح یک ستاره دنباله دار و به برخی از محققان سخت کوش.

تحقیقات به مدت طولانی نشان داده است که ستاره های دنباله دار به نظر می رسد باید 10 برابر کمتر نیتروژن از آنها باید بر اساس درک علمی از چگونه آنها را تشکیل می دهند. این است سر در گم boffins و موجب جستجو برای این عنصر از دست رفته.

راز داده شد تا با یک ستاره دنباله دار به نام 67P/Churyumov-Gerasimenko بود که orbited توسط سازمان فضایی اروپا فضاپیمای روزتا. کاوشگر اسیر یک گنجینه ای از تصاویر از دنباله دار و یک تجزیه و تحلیل نشان داد که چیزی که قرار بود جذب برخی از نور قوی کردن سطح آن است.

یک گروه از محققان از دانشگاه گرونوبل در فرانسه و دیگر نهادهای اروپایی ایجاد شده جعلی ستاره های دنباله دار در یک آزمایشگاه و شبیه سازی انواع ترکیب را امتحان کنید و کشف کردن آنچه ترکیبات مکیدن کردن نور است.

در انجام این کار آنها تصادفا در سراسر این ‘از دست رفته’ نیتروژن بود که گیج محققان در جای دیگر. معلوم می شود که جذب اثر ناشی از نمک آمونیم در امتداد سطح ستاره دنباله دار.

و همچنین حل ازت سوال دستیابی به موفقیت می تواند کمک به توضیح دهید که چگونه نیتروژن ممکن است انجام شده به زمین توسط ستاره های دنباله دار و چگونه گاز غول در منظومه شمسی ما شکل گرفته است.

پژوهش منتشر شده در مجله علم روز جمعه.

همچنین در rt.com SETI اسکن از میان ستاره ای دنباله دار Borisov در بر داشت هیچ نشانه ای از بیگانه tech اما جستجو می رود

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im