با استرالیا, عنوان, برنده, صوفیه Kenin تا رو خودش به یک محصول از زنان جوان ستاره ها را به شکل تنیس برای دهه آینده.

ظاهر در ازدواج گرند اسلم نهایی Kenin مبارزه از یک مجموعه را به شکست دو زمان عمده برنده Garbine Muguruza اسپانیا شنبه شب.

“رویای من رسما می پیوندند” Kenin گفت: ملبورن جمعیت پس از لغو دافنه Akhurst یادبود جام.

“رویاها به حقیقت می پیوندند. اگر شما یک رویا سپس به دنبال آن بروید – آن را به حقیقت می پیوندند.”

با وجود اینکه تنها 21, Kenin به مدت طولانی برگزار می شود که رویای گرند اسلم موفقیت پس از ظهور به عنوان یک کودک نابغه در آمریکا بیش از یک دهه پیش.

متولد در مسکو Kenin مهاجرت کرد و با پدر و مادرش به آمریکا در حالی که او فقط ماه های قدیمی.

آن را تحت پدرش اسکندر سرپرستی که Kenin اولین چرخش یک راکت در سن سه و نیم و آن را به زودی آشکار شد او به مقصد چیزهای بزرگ.

در سن پنج Kenin دریافت مربیگری از مشهور ریک Macci که مشغول به کار با سرنا و ونوس ویلیامز. Kenin خودش به طور فزاینده ای یافت و شهرت برای او استعدادهای شگرف ظاهر می شود در مجله را پوشش می دهد و برخورد با امثال روسی ستاره آنا کورنیکوا.

قبل از آخر این هفته نهایی در ملبورن یک ویدیو منتشر شده در رسانه های اجتماعی از هفت سال Kenin گفتن به خبرنگاران گفت او می تواند بازگشت مردان ستاره اندی رادیک را خدمت می کنند.

در تاریخ مدار Kenin رسیده ما به فینال 2015 دستیابی به رتبه بندی شماره دو در جهان است.

فارغ التحصیلی به مرحله اصلی در زنان, تنیس, Kenin به طور پیوسته افزایش یافته است از طریق رتبه بندی نشان دادن نشانه هایی از آنچه بود آمد که او ریخته سرنا ویلیامز از باز فرانسوی در دور سوم سال گذشته است.

رفتن به ملبورن این زمان در اطراف, Kenin بود کشت 14th – سیگنالینگ او مناسب و معقول در خارج شرط است اما نه در میان مورد علاقه های شما.

اما با اجرای برنامه های خود – از جمله ضربه زدن به ما احساس نوجوان کری ‘کوکو’ Gauff در دور چهارم و اعزام بالای کشت استرالیا Ashleigh Barty در نیمه نهایی – Kenin در حال حاضر تضمین است که دوران کودکی خود قول می دهم تا به نتایج دیدنی و جذاب.

همچنین در rt.com بله او کن! ما جوانی Kenin ضربان Muguruza را به نفع خود قبل از ازدواج گرند اسلم عنوان در استرالیا باز

به طور گسترده تر صحبت Kenin می شود هشتم اولین بار زنان قهرمان در گذشته 12 گرند اسلم.

به عنوان مردان بازی همچنان تحت سلطه حاکم وقتی از نواک جوکوویچ رافائل نادال و راجر فدرر – که به اشتراک گذاشته اند گذشته 12 گراند اسلم بین آنها – زنان در بازی دیده می شود به عنوان ارائه یک refreshingly غیر قابل پیش بینی پادزهر.

Kenin پیروزی همچنین بدان معنی است که او می پیوندد یک گروه از جوانان گرند اسلم برندگان که به نظر می رسد آماده به تسلط بر بازی به عنوان ما را به حرکت در دهه آینده.

ژاپن نائومی اوزاکا بود 20 هنگامی که او برنده ما باز عنوان در سال 2018 زیر که با پیروزی در استرالیا باز می شود.

استرالیا Barty, 23, برنده فصل گذشته باز فرانسوی عنوان 2019 در حالی که ما در باز رفت به عنوان 19 ساله کانادایی بیانکا Andreescu.

همراه با امثال 15 ساله ما احساس Gauff که دوباره درخشید در ملبورن قبل از از دست دادن به Kenin و 22 ساله سوئیسی ستاره بلیندا Bencic رتبه شماره هفت در جهان قبل از باز استرالیایی این بازیکنان جوان به طور فزاینده ای شکل تنیس زنان.

هنوز هم وجود دارد, البته, تاسیس, نام های قدیمی تر در بالا; جمهوری چک Karolina Pliskova, 27 و رومانی سیمونا هالپ 28 ساله هر دو نمونه از آن است. با وجود یک نمایش ناامید کننده در استرالیا و 38 ساله سرنا ویلیامز هنوز هم نمی توان با تخفیف از آینده گرند اسلم بحث.

اما در تضاد کامل با مردان بازی که در آن ‘Next Gen’ جوانان تلاش کرده اند برای ایجاد یک دندانه در تسلط جوکوویچ, نادال و فدرر بازی زنان دیده می شود شکوفایی استعدادهای جوان.

Kenin آخرین مثال از آن به عنوان او حک شده نام او به تاریخ در ملبورن تبدیل شدن به جوانترین برنده وجود دارد از ماریا شاراپووا برداشته جایزه به عنوان یک 20 ساله در سال 2008.

پیش از نهایی Kenin گفته بود که او لذت ببريم بودن در انظار پایین زیر.

“البته در حال حاضر من توجه من بوده است. من قصد ندارم به دروغ” گفت: Kenin خواهد شد که در حال حاضر افزایش به ارتفاعات جهان عدد هفت.

و با یک گرند اسلم زیر کمربند که توجه تنها تشدید عنوان Kenin می گیرد او را در گروه جوان و روشن همه چیز در تنیس زنان.

این بار هیجان انگیز پر از جوانان به سمت زن بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی