در شروع سال 2020 استرالیا باز چند می توانست پیش بینی کرد که صوفیه Kenin از ایالات متحده آمریکا و اسپانیا Garbine Muguruza خواهد مسابقه زنان final اما هر دو ثابت کرده اند که احساس در این فصل باز عمده.

وقتی که حوادث در ملبورن رسید, نیمه نهایی, مرحله, اکثریت قریب به اتفاق صاحب نظران صحبت شد تا یک پتانسیل در مرحله نهایی مسابقات نهایی بین چهارم دانه سیمونا هالپ و جهان شماره یک Ashleigh Barty بود که به دنبال تبدیل شدن به اولین استرالیا برای بلند کردن زنان مجرد عنوان در ملبورن از سال 1978.

ادامه مطلب: ‘لال’: آمریکا جوانی صوفیه Kenin شوک خانه مورد علاقه Ashleigh Barty برای رسیدن به استرالیا به فینال

اما آنچه نگاه به کاملا قابل پیش بینی نهایی روبرو می شوند تبدیل به یک مخروبه که هر دو بازیکن شد و زدم پایین تر-رتبه مخالفان.

21 ساله Kenin برابر استرالیا enervating گرما و رعد پشتیبانی از میله حوضچه عرصه جمعیت آن به شدت تشویق برای Barty به کتاب یک نقطه در ازدواج ملبورن گرند اسلم نهایی.

من شوکه شدم. این یک رویا به حقیقت می پیوندند برای من. من همیشه در این مورد. البته من اعتقاد خودم,” Kenin گفت: پس از او پر شور در مرحله نیمه نهایی برنده شوید.

افزایش ما ستاره را شکست داد وطنی مورد علاقه Barty در مجموعه های مستقیم 7-6, 7-5, تبدیل شدن به جوانترین استرالیا, زنان فینالیست پس آنا ایوانوویچ و ماریا شاراپووا در اعتراض به نمونه ممتاز ویژه نمایش به عنوان 20 ساله در سال 2008.

مسکو-متولد Kenin که خانواده نقل مکان به ایالات متحده آمریکا در سال 1998 اغلب ادای احترام به پدر و مادر خود را و شروع به بازی تنیس در سن پنج سالگی.

تماشای قابل توجه پیشرفت Kenin پدر و مادر تصمیم گرفت که او باید قطار تحت ای بسیار حرفه ای مربی است که می تواند کمک به او را به تکامل را به یک کلاس بالا ورزشکار. انتخاب خود را کاهش ریک Macci که نقش زیادی در Kenin توسعه به عنوان یک بازیکن.

او یک فینالیست در 2015 باز ما دختران مجرد بود و رتبه شماره دو در جهان, برنده نارنجی کاسه در سن 16.

Kenin تبدیل حرفه ای در سال 2017 و با فقط سه سال در تور او در حال حاضر به فینال اپن استرالیا.

جهان شماره 15 بدون شک بهبود رتبه بندی پس از چهار نهایی افزایش حداقل شماره 12 و تبدیل شدن به دومین رتبه آمریکایی زن بازیکن پشت سرنا ویلیامز.

آن ناشناخته باقی می ماند که بلند خواهد شد آرزو جایزه در ملبورن با هر دو Kenin و Muguruza افزایش از شکست بالقوه را به عنوان دارندگان.

با هیچ رهبر روشن در تنیس زنان در حال حاضر هر از مسابقات گراند اسلم می شود غیر قابل پیش بینی منظره که در آن هر تعداد از بازیکنان به نوبه خود می تواند تمام پیش بینی های وارونه با تبدیل شدن به یک تازه تاج گذاری قهرمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی