عدالت اجتماعی می آید برای شهرستان: Goldman Sachs اعلام جنگ مستقیم, سفید, جنس نر, شرکت هیئت مدیره

بانک سرمایه گذاری گلدمن ساکس نخواهد تعهد شرکت های عرضه اولیه مگر اینکه تابلوهای خود را حداقل یک “متنوع” عضو. عدالت اجتماعی pandering یا canny کسب و کار حرکت می کند ؟

“شروع در 1st جولای در آمریکا و اروپا ما در حال رفتن به یک شرکت عمومی مگر اینکه حداقل یکی وجود دارد متنوع مدیره نامزد با تمرکز بر زنان” گلدمن ساکس مدیر عامل داود سلیمان گفت: روز پنجشنبه در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس است. “و ما در حال رفتن به حرکت به سمت 2021 درخواست دو,” او اضافه شده است.

سلیمان درک درستی از کلمه “متنوع” است که بد تعریف شده است. احتمالا یک “متنوع” نامزد یکی کشیده شده از همجنسگرایان حروف الفبا و یا از هر نژاد دیگر از رنگ سفید است. آیا فراجنسیتی معلول و یا افرادی از اقلیت ادیان واجد شرایط به عنوان “متنوع” است که به همین ترتیب از چپ غیر قابل توضیح.

همچنین در rt.com گلدمن رفتن گرتا سبز ؟ Wall St بانک متوقف می شود, تامین مالی پروژه های نفتی قطب شمال

حدود 60 شرکت در آمریکا و اروپا رفته اند, عمومی اخیرا با سفید نر تخته سلیمان در ادامه اضافه کرد که تغییر این است که “چیزی که ما فکر می کنم درست است.”

“ما ممکن است از دست برخی از کسب و کار است اما در دراز مدت این من فکر می کنم بهترین مشاوره برای شرکت هایی که می خواهید به درایو حق بیمه بازده برای سهامداران خود در طول زمان,” او گفت:. با این وجود جزایر اصرار داشت که تنوع بهتر است برای خط پایین ذکر است که شرکت با حداقل یک زن مدیر داشته اند “به طور قابل توجهی بهتر” عرضه عمومی بیش از چهار سال گذشته نسبت به کسانی که بدون.

تنوع برای تنوع خاطر تبدیل به یک شعار در هالیوود و در کمپین های تبلیغاتی آمریکایی megacorporations. هنوز عمومی نشده همیشه بدست در هیئت مدیره. تیغ صورت تراشی تولید کننده ژیلت منتشر تبلیغ در سال گذشته که تحویل خطبه در “سمی مردانگی” که منجر به در نظر گرفتن 8 میلیارد دلار writedown و پدر و مادر شرکت پراکتر و گمبل از دست دادن $5.2 میلیارد دلار در سه ماهه.

“رفتن بیدار, شکست,” محافظه کار به نظر شوخی در آن زمان است. شبیه اجتماعی-عدالت-تزریق مبارزات از نایک پپسی و Reebok همه باعث واکنش شدید عمومی.

همچنین در rt.com پلیس سوئد به دنبال بیشتر ‘تنوع’ برای مقابله با گروههای جرم و جنایت — اما متقاضیان با پس زمینه های خارجی در تلاش برای ایجاد کلاس

اما بالاترین رده از شرکت های بزرگ امریکا تا کنون باقی مانده در این عرصه ، با توجه به یک سال 2018 دانشگاه هاروارد مطالعه مردان اشغال 77 درصد از کرسی هیئت مدیره در شرکت های فورچون 500. 66 درصد پر شده توسط مردان سفید در حالی که بیش از 16 درصد پر شده توسط اقلیت از هر دو جنس.

گلدمن ساکس است که برای اولین بار شرکت سرمایه گذاری را امتحان کنید و این را تغییر دهید. BlackRock, Inc. و دولت خیابان جهانی مشاوران هر دو رد شرکت بدون یک زن مدیر در حالی که جی پی مورگان چیس است خدمات مشاوره است که با این نسخهها کار شرکت ها برای پیدا کردن متنوع نامزدهای هیئت مدیره.

در کالیفرنیا شرکت بدون سهمیه خاصی از مدیران می تواند جریمه $100,000 تحت 2018 قانون است.

در آب و هوای فعلی سلیمان سیاست جدید این است که چیزی خارج از عادی. برخی از نظر فکر می کنم گلدمن مدیر عامل باید بیشتر در ترویج تنوع. TechCrunch پیشنهاد کرد که این بانک تنها باید به شرکت های دولتی که متعهد به کمک به مترقی باعث می شود برای مثال “1% از سود در آینده به NAACP,” برای درخواست تجدید نظر برای “موسسان و سرمایه گذاران که واقعا می خواهید به مترقی باشد.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی