اجتماعی فاصله ممکن است مورد نیاز برای بسیاری از سال’

اجتماعی فاصله مورد نیاز خواهد بود برای “حداقل نیمی از سال” برای متوقف کردن بخش های مراقبت ويژه در حال غرق با توجه به دولت علمی مشاوران.

علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (Sage) توصیه می شود متناوب بین بیشتر و کمتر اقدامات سختگیرانه برای بیشتر از یک سال است.

اقدامات سختگیرانه شامل تعطیلی مدارس و اجتماعی فاصله برای همه.

کمتر از اقدامات محدود کننده عبارتند از جداسازی موارد و خانواده.

آن را می آید, پس از نخست وزیر بوریس جانسون گفت که بریتانیا می تواند “به نوبه خود جزر و مد” در شیوع کروناویروس در عرض 12 هفته.

مدارس در انگلستان و اسکاتلند و ولز را در روز جمعه تا اطلاع ثانوی – به جز برای کودکان آسیب پذیر و کسانی که با پدر و مادر شناخته شده به عنوان یک کلید کارگر.

بیش از 65,000 بازنشسته پزشکان و پرستاران در انگلستان و ولز خواسته شده است به بازگشت به کار در بیمه خدمات درمانی برای کمک به مقابله با شیوع.

و صدراعظم تنظیم شده است را اعلام کرد یارانه دستمزد بسته به سعی کنید برای محافظت از میلیون ها شغل.

اسناد و مدارک تهیه شده توسط مریم گفت متناوب اقدامات می تواند “موجه موثر در نگه داشتن تعداد مراقبتهای موارد در ظرفیت”.

کمتر سخت اقدامات نیز شامل اجتماعی فاصله – اما فقط در گروه های آسیب پذیر.

Sir Patrick blue palace hotel دولت مشاور ارشد علمی گفت: شواهد در اسناد منتشر شده در جمعه اتحاد “نقش قابل توجهی در شکل دادن به توصیه های ما”.

“انگلستان به کارشناسان که در خط مقدم خود را در زمینه های انتخاب شده و ما در حال ساخت استفاده کامل از تخصص خود را به رشد درک ما از Covid-19 که ما کار خستگی ناپذیر برای مقابله با این بیماری است.”

مشاوره نیز گفت:

  • بهترین برآورد از تعداد افرادی که می میرند پس از آلوده شدن در محدوده 0.5% تا 1%
  • وجود دارد خواهد بود یک تاخیر دو تا سه هفته بین اقدامات که به محل قرار داده و تاثیر آنها احساس بودن در بخش مراقبت های ویژه
  • عوامل مختلف اقدامات به اجرا یا حذف شده می تواند در سطح بریتانیا کشور و مناطق – نشان می دهد سیاست های سختگیرانه تر اجرا شود می تواند در لندن
  • آن است که “بعید است” که توده مدرسه تعطیل خواهد شد یا “کاهش اندازه نهایی این بیماری همه گیر” و یا تاخیر اوج خود توسط “بیش از سه هفته”
  • آن است که “در حال حاضر مشخص نیست” که آیا آب و هوای گرمتر خواهد بر گسترش ویروس
  • در مقیاس بزرگ شورش است “بعید است و به ندرت دیده می شود در این شرایط” و نوعدوستی را “احتمال غالب”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im