‘فاصله اجتماعی خود را از من شخصی حباب’: UFC مایک پری کوس مرد خارج فلوریدا کلوپ شبانه (تصویری)

سبک وزن UFC Mike ‘پلاتین’ پری اطمینان می داد که یکی مستی reveler پیدا کردن دقیقا چه نسخه خود را از اجتماعی فاصله به معنای زمانی که او به او زدم بیرون یک کلوپ شبانه در اورلاندو ،

فن های مورد علاقه پری مشترک این فیلم در Instagram حساب نشان می دهد که او را تربیع تا به مرد قبل از ارسال او را به عرشه با سریع دست چپ به فک.

“Goin به ساحل پسر!” پری نوشت.

“او در واقع می خواهم فقط به من مشت در دهان. (چرا شما فکر می کنم که آنها شروع به ضبط) من فضای ایجاد شده به دنبال او را با مشت خود مچاله. به عنوان من پا به موقعیت در اطراف دختر او یا flinched یا پریشان از آنچه که او مست بود انجام شد که در اذیت و آزار من است. او نمی خواهد متوقف شود بنابراین من به پایان رسید آن. من انداخت jab/قلاب تقسیم ثانیه قبل از او نگاه را به سمت چپ. من می توانم ادامه داد: به زمین و پوند او را به مرگ اما راه می رفت و صحبت می کرد به پلیس” UFC جانباز اضافه شده است.

آن را به طور کامل روشن نیست چه پری و بقیه انجام شد و در مورد زمانی که ما به معنای در مستند در طول Covid-19 همه گیر اما UFC مشت زن مطمئن باشید طرفداران که او تا به حال راه های حصول اطمینان مردم از حفظ اجتماعی فاصله.

“برای هر یک از شما بازیگری مانند شما تا کنون انجام هر چیزی برای من باور بفرمایید شما با آتش بازی میخوای سوخته,” او نوشت.

“اگر شما می توانید ذهن خود را در فضای اجتماعی و فاصله خود را از من شخصی حباب از هر چیز می توان از طریق گفتگو است. قاضی من همه شما می خواهید شما دسته از گریه به راه خود را از منافق است اما من زندگی می کنند زندگی صادقانه هستم و راستگو ترین فرد من می دانم.

“سهم من از زندگی من با همه شما تماشای پس لطفا معتقدند اگر شما احساس می کنید مانند شما می خواهید به کون به هر چیزی که شما درگیر شدند در از شما yo mama, yo, پدر, دختر, yo, همسر, همسران, خواهران, برادران, دختران, پسران و مادر بزرگ و پدر بزرگ را می توانید با دریافت این نرم افزار جنگنده دست بیش از حد از آن را ok به من رسید اما خوب وقتی که من ضربه به عقب است.

“بررسی yo شویم!”

28 ساله پری دارای 13-6 رکورد در نرم افزار MMA اما دهکدهای از دست داد و پنج از گذشته خود هفت دوره.

او در آخرین اقدام در داخل هشت ضلعی در UFC 245 در ماه دسامبر هنگامی که او دچار یک دور اول TKO شکست به جف نیل.

پری بصورتی پایدار و محکم در مبارزه با شکل خارج از قفس به نظر می رسد.

همچنین در rt.com ‘این نیست سرد’: UFC مایک پری مشتعل ردیف با استفاده از n-word در توییتر تف

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im