افزایش US ‘دفاع’ بودجه کمک درایو نظامی جهان صرف به 10 سال به بالا در سال 2019

هزینه های نظامی جهانی در سال 2019 را دیدم خود را بزرگترین افزایش در 10 سال رو در هیچ بخش کوچکی توسط شاید ما “دفاع” بودجه که در ادامه به برخی از کوتوله جهان در کنار بزرگترین spenders ترکیب شده است.

نظامی صرف در میان 170 کشور شروع به پریدن کرد و 4 درصد در سال 2019 نسبت به سال قبل ارسال کل به بالاترین سطح خود در یک دهه با توجه به سالانه ارزیابی در روز جمعه منتشر شده توسط موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک (IISS).

در حالی که گزارش جدید ویژگی افزایش پرداخت استراحتی به “بی ثبات امنیت بین المللی محیط زیست” واشنگتن عظیم 53.4 میلیارد “دفاع” پیاده روی – تقریبا برابر با بریتانیا کل بودجه نظامی – بازی یک outsized نقش در رانندگی شماره فعلی خود را در 10 سال اخیر است.

همچنین در rt.com ‘بیش از حد پول سرمایه گذاری شده در, جنگ, آمریکا, دفاع, صنعت درایوهای جهانی نظامی صرف ولگردی و قانونی شکنی

چین دوم قرار داده در لیست هزینه در حدود $181 میلیارد دلار در سال گذشته به پکن همچنان برای نوسازی و گسترش نیروهای مسلح. در مقایسه با سال 2018 هم واشنگتن و پکن بودجه نظامی رشد برخی از 6.6 درصد اما در حالی که رشد مشابه بین دو کشور می روند “واگرا” و ما گسترش شکاف با توجه به IISS محقق لوسی Béraud-Sudreau.

“این افزایش بودجه در ایالات متحده بود که بزرگترین در 10 سال و هزینه های افزایش یافته در سال در سال پس از رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دفتری” Béraud-Sudreau نوشت: در یک پست وبلاگ. “در حالی که هزینه های است که هنوز هم در حال افزایش در چین سرعت رشد کرم.”

با مجموع هزینه های نظامی آمریکا هدف قرار دادن نزدیک به $685 میلیارد دلار در سال 2019 واشنگتن همچنان به خارج صرف 11 کشور همراه – چین و عربستان سعودی و روسیه و هند و انگلستان و فرانسه و ژاپن و آلمان و کره جنوبی و برزیل و ایتالیا. هر چند حسن تعبیر نامیده می شوند “هزینه های دفاعی,” بسیاری از ما outlays امور مالی یک شبکه گسترده ای از خارج از کشور پایگاه های خارجی و استقرار نیروهای نظامی برخی از آنها – از جمله در عراق و افغانستان و مداوم برای بخشی بهتر از دو دهه است.

بودجه نظامی در اروپا دیده اند مشخص شده را افزایش می دهد که واشنگتن خواستار آن شرکای ناتو برای کمک بیشتر به دفاع از خود. با این حال آمریکا و متحدان “هنوز هم برخی از راه برای رفتن قبل از آنها خواهد بود قادر به عمل به طور موثر و بدون ما کمک نظامی” در این گزارش اشاره می کند که معلوم نیست که افزایش هزینه ها در سال 2019 “به طور قابل توجهی بهبود قابلیت های نظامی در کوتاه مدت.”

همچنین در rt.com All I want for Christmas is $23tn در بدهی: رند پل میسازد زباله به reckless US هزینه های سالانه Festivus گزارش

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی