بنابراین اگر چه رونالدو مسی. در حال گرفتن کاهش پرداخت? آن زمان فوتبال را مضحک دستمزد حباب پشت سر هم

اگر coronavirus بحران برگ یکی ماندنی در فوتبال باید آن را که ما به طور کامل درک فقط چگونه سرشان بازی پاداش بسیاری از کسانی که در بالاترین سطح است.

یوونتوس اعلام کرد این آخر هفته که تیم اول تیم ملی خواهد بود با در نظر گرفتن پرداخت برای ضربه زدن به کوسن Covid-19 ضربه برای باشگاه.

این حرکت را ببینید کریستیانو رونالدو و شرکت. چشم پوشی پرداخت مارس, آوریل, مه و ژوئن در یک حرکت است که ظاهرا صرفه جویی در یوونتوس €90 میلیون (100 میلیون دلار).

در جای دیگر بارسلونا اعلام کرده اند اقدامات مشابه اگر چه آنها گزارش نشده ترش کردن جزئیات با اولین-ستاره های تیم.

همکار لالیگا غول اتلتیکو مادرید در نظر گرفتن همان و بازیکنان در آلمانی تیتان بایرن مونیخ و بوروسیا دورتموند نیز خواهد شد که درآمد خود را کمرنگ 20 درصد است.

لیگ برتر می تواند در مجموع به دنبال کت و شلوار زمانی که تیم برگزاری یک جلسه مجازی در روز جمعه برای بحث در مورد اقدامات بالقوه.

Coronavirus بحران به ما آموخته است اما در فوتبال از لحاظ شاید rudest بیداری از تمام خواهد شد و چقدر مسخره نقدی شستن اطراف در بالای این بازی واقعا است.

همچنین در rt.com فوتبال نیاز به سازمان دیده بان و یا خطر نزولی به یک coronavirus ناشی از جنگ داخلی

بارسلونا در حال یک مثال. کاتالانها باید بالاترین دستمزد لایحه از هر تیمی در جهان ورزش – متوسط حقوق و دستمزد یک بازیکن بارسا متناوب $12.28 میلیون, با توجه به یک مطالعه اخیر.

هیچ جای تعجب است که – به عنوان تیم صورت چشم انداز وحشتناک از دست دادن از تلویزیون درآمد حاصل از ناقص فصول صفر, دروازه, رسید, و حمایت کاهش در عصر coronavirus ناشی از ریاضت – ما شاهد بارسا و دیگران مانند آنها تقلا برای تر و تمیز خود را به شدت متورم حقوق و دستمزد, حتی اگر تنها در کوتاه مدت می باشد ؟

درست است که Covid-19 فاجعه آمار کسب و کار در سراسر جهان سخت و سریع آن را بر خلاف هر چیزی که ما قبل از دیده می شود یک “نیروی majeure” که فوق العاده سخت به کاهش در برابر. اما با شدت پف کرده دستمزد صورتحساب برخی باشگاه ها به نظر می رسد به سمت چپ خود را حتی بیشتر در معرض این ذرات است.

چنین است coronavirus قتل عام بحث وجود دارد که این بازی را نمی خواهد همان خواهد شد دوباره که رفته اند روز از $250 میلیون نقل و انتقالات مانند نیمار به پاری سن ژرمن قرارداد تا سال 2017 که دوران مگا پول تلویزیون معاملات و حمایت مالی بیش از.

اما فوتبال رشد کرده است بیش از حد چربی بیش از حد توسط gorging خود را در این ثروت باد یک حباب که در حال حاضر به نظر می رسد آماده به انفجار چشمگیری.

این Covid-19 بحران قرار داده و به چشم انداز چقدر پف کرده فوتبال نخبگان تبدیل شده اند, هر دو در داخل باشگاه ها و سازمان هایی که در اجرای بازی در همان زمان تخمگذار لخت مبارزات از این بیشتر پایین فوتبال هرم که امساک کردن و ذخیره برای موجودیت خود را حتی در بهترین زمان.

اگر امثال یوونتوس و بارسا به نظر می رسد از جان گذشته تصور ترس در حال حاضر گیج باشگاه ها در لیگ های پایین تر در سراسر جهان است.

بله بسیاری از افراد – مسی و رونالدو در میان آنها — ساخته شده اند قابل توجه شخصی کمک های مالی در طول coronavirus بحران است. اما این را در چارچوب سرسام آور ثروت است که بازیکنان در بالا از این بازی لذت ببرید. مسی تخمین زده شده است مشبک 140 میلیون دلار در سال گذشته از منابع مختلف در حالی که رونالدو ابداع در بیش از $127 میلیون نفر است.

بازیکن نمی تواند برای گرفتن پول است که در آنها پرتاب اما این باعث می شود آن را کمتر سوزان برای دیدن فوتبالیست (و گاهی اوقات بسیار متوسط آنهایی که) دیدن خود coronavirus مستندات لوکس در اطراف در حالی که میلیون ها نفر در سراسر جهان زاغه آن به مراتب بیشتر تنگ سلول.

همچنین در rt.com فضیلت-سیگنالینگ وبلاگ موعظه به فقرا به خانه ماندن از قصرها خود را فقط به عنوان غیر قابل تحمل به عنوان COVID19

در حالی که همه قهرمانان واقعی این بحران overworked و underpaid خط مقدم بهداشت و درمان کارگران در معرض خود را به خطرات ناشی از کوروناویروس به صورت روزانه. این فوتبال نخبگان را سرسام آور ثروت به نظر می رسد حتی بیشتر پوچ در این زمینه.

همین استدلال را می توانید, البته, توان به گربه چربی در دنیای کسب و کار و یا ستاره های هالیوود در پناه خود را در بورلی هیلز قصرها.

اما درست مثل آنها در فوتبال است پیدا کردن خود خطرناکی در معرض نابسامانی از coronavirus همه گیر و خیره در تغییرات قابل توجهی به مالی آن چشم انداز است.

آن است که یک لحظه از حساب و یکی که در آن شگفت انگیز مبالغ پرتاب مورد در پایان بالا از این بازی در نهایت می تواند reined در. و نه قبل از زمان است.

توسط لیام تایلر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im