جولای 8, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

“بنابراین تجمع جرم در حال خوب دوباره؟’ هوایی تصویری از بسته بندی Pride & BLM تجمع در شیکاگو تساوی انتقاد از رسانه های نفاق

صحنه های از هزاران نفر از مردم در راهپیمایی در شیکاگو در یک مشترک غرور و سیاه زندگی ماده رژه مطرح کرده اند برخی از سوالات در مورد استانداردهای دوگانه در گزارش و اجرای اجتماعی فاصله میان قوانین Covid-19 بیماری همه گیر.

حتی اگر رسما شیکاگو سالانه رژه غرور لغو شده است با توجه به Covid-19 نگرانی های عظیم جمعیت با این وجود جمع شده بودند روز یکشنبه در Lakeview محله و راهپیمایی شهر به “اصلاح غرور و افتخار است.”

هوایی فیلم از این رویداد بسته بندی شده و انتقادات زیادی از کسانی که مخالف سخت مستند اقدامات و آشکار استانداردهای دوگانه در اجرای آنها. مقامات محلی و رسانه های جریان اصلی بودند لعنتی برای بستن چشم خود و یا حتی ‘تشویق’ خاص تجمعات در حالی که نقاشی بقیه به عنوان خطرناک نقض اجتماعی فاصله.

برخی از تلاش برای تمسخر منتقدان اما اصرار دارد که مطیع قانون شرکت کنندگان در این راهپیمایی تمام شد با پوشیدن ماسک و با این استدلال که خطر ابتلا به این ویروس در خارج از منزل بسیار پایین تر است.

شلوغ تظاهرات گسترده علیه نژادپرستی و خشونت پلیس را برانگیخت در صدها نفر از شهرستانها از مرگ جورج فلوید احتمالا نقش بازی در پرش های اخیر در موارد با تظاهرکنندگان تا حد زیادی هجوم اجتماعی فاصله دستورالعمل.

همچنین در rt.com ‘ویروس خاموش است امروز؟’ هزاران نفر تجمع در بروکلین برای #BlackTransLivesMatter… به عنوان کومو را تهدید می کند میله برای Covid-19 نقض قانون

پوشش رسانه ها از افزایش عفونت با این حال متمرکز کرده است تقریبا به طور انحصاری در آن جمع آوری و در کافه ها و سواحل (به عنوان به خوبی به عنوان برگ برنده تظاهرات و ضد مستند اعتراضات) در حالی که عملا نادیده گرفتن عظیم پل پیاده روی به عنوان یک عامل بالقوه.

هر چند برخی از افزایش اخیر ممکن است توضیح داد ramped تا نمایش برای ویروس برخی از کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که افزایش در تست حساب نیست برای کامل سنبله با این استدلال که شیوع بیماری در واقع شتاب.

به تاریخ این ویروس به کشته شدن بیش 125,000 مردم در ایالات متحده تقریبا یک چهارم از جهانی مرگ و میر 500,000 نگرانی وجود دارد که افزایش عفونت های جدید می تواند خنثیسازی یک روند نزولی در مرگ و میر.

همچنین در rt.com نادیده گرفتن MSM را Covid-19 هشدارهای ساخته شده آمریکایی ها بیشتر احتمال دارد به مرگ, مطالعات می گویند. مگر اینکه آنها رفت و به یک پل اعتراض دیگری می گوید:

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

آهنگ پیشواز همراه اول