‘بسیاری از کبودی!’ UFC ستاره جوانا Jedrzejczyk نشان می دهد نبرد زخم پس از کبودی برخورد با ژانگ Weili (تصویری)

قهرمان سابق UFC جوانا Jedrzejczyk پایدار یک چیز عجیب و غریب تورم در پیشانی او در طول مبارزه با ژانگ Weili و در حال حاضر یک هفته پس از تمام زمان کلاسیک لهستانی جنگنده شده است نشان کردن گسترده کبودی.

پنج دور جنگ است که در خدمت به عنوان co-ویژه جاذبه در آخر هفته گذشته UFC 248 در لاس وگاس است که به درستی مورد ستایش قرار داد به عنوان یکی از سال بهترین دعوا تا کنون و تا حد زیادی outshined این میان عنوان مبارزه بین اسرائیل Adesanya و یوئل رومرو که بلافاصله پس از آن – اما آن را نمی آمد بدون هزینه برای 32 سال Jedrzejczyk.

همچنین در rt.com ‘او حتی همان نگاه!’ UFC مفسران چپ حیرت زده به عنوان جوانا Jedrzejczyk رنج عظیم هماتوم در UFC 248 (تصویری)

نسبت به مرحله دوم مبارزه با بزرگی و تورم به نظر می رسد در Jedrzejczyk را پیشانی به عنوان چینی قهرمان Weili را مشت شروع به نشان می دهد یک اثر قابل مشاهده در سابق قهرمان ، تورم منجر به بی شماری نظرات آنلاین و رسانه های اجتماعی به عنوان Jedrzejczyk را شدیدا متورم پیشانی یکی از نقاط صحبت کردن شب.

با وجود آینده کوتاه در تغ, Jedrzejczyk است در ارواح خوب پس چه شد او چهارمین شکست متوالی در یک عنوان جهان مبارزه و به روز طرفداران خود را با یک ویدیو کوتاه در رسانه های اجتماعی و کبودی و تمام.

سلام بچه ها, این صفحه اصلیاست,” او گفت:. “من”در لهستان. آن را تقریبا 2am. خوشحال به خانه. من در زمان یک مدت طولانی ، من بسته بندی شده برخی از مسائل من با داشتن یک خانه کوچک آبگرم!

البته من هنوز هم بسیاری از کبودی بر روی صورت و قفسه سینه. تورم پایین رفت اما من احساس بهتر, بنابراین ما خوب است.

من نمی توانم صبر کنید برای لذت بردن از خانواده و دوستان من اما امن بچه ها باشه ؟ ایمن خواهد بود.”

همچنین در rt.com ‘او گریه برای ساعت’: UFC قهرمان ژانگ جزئیات بستری در بیمارستان با Jedrzejczyk پس از ماجراجویی قطب چپ با هماتوم

Jedrzejczyk در حال حاضر خواهد شد به احتمال زیاد برخی از زمان به طور کامل التیام تا با UFC را در آینده نزدیک در حال حاضر نامشخص با توجه به شیوع COVID-19 سراسر جهان است.

اگر و هنگامی که سابق UFC strawweight قهرمان می کند مجموعه ای از پاهای خود را به عقب بر روی هشت ضلعی بوم او را به پس از بازگشت از یک جای توانمند صف مبارزان که همه آنها را با بیان خود را در خط بعدی برای غالب ژانگ Weili.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de