پس از آن نبود ‘کتاب’? Strzok یادداشت آشکار اوباما & بایدن درگیر شدند در FBI پس از رفتن ژنرال فلین

شواهد جدید نشان می دهد که تصمیم به ارسال FBI بعد از ژنرال مایکل فلین رئیس جمهور منتخب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاور آمد و از رئیس جمهور باراک اوباما و جو بایدن و نبود “با کتاب” در همه.

بایدن یکی برای بالا بردن لوگان عمل می کنند در حالی که اوباما دستور FBI مدیر James Comey و معاون دادستان کل سالی یاتس به “حق مردم” در مورد در کاخ سفید نشست, با توجه به یادداشت دست نویس از FBI Agent پیتر Strzok.

توجه داشته باشید ارائه شده بود DOJ در اوایل این هفته به فلین وکلای که با ارائه آن به دادگاه به عنوان مدرک در روز چهارشنبه.

در حالی که Strzok را سخت برای به عنوان خوانده شده توجه داشته باشید نه به ذکر نام آن اشاره به افراد با نامه – P برای رئیس جمهور, VP برای معاون رئیس جمهور DAG برای یاتس D برای مدیر Comey, و غیره. – با توجه به پر کردن دادگاه.

لوگان قانون قدیمی است که قانون ممنوعیت خصوصی شهروندان از اجرای سیاست خارجی است, اما آن را نمی شود به فلین از او یک ورودی مشاور امنیت ملی به رئیس جمهور منتخب. حتی Comey اعتراف کرد که مکالمات تلفنی با سفیر روسیه سرگئی Kislyak “به نظر می رسد حلال[imate],” اما با این وجود گفت: به دنبال یک مورد با توجه به Strzok توجه داشته باشید.

همچنین در rt.com مواد منفجره متن نشان می دهد فلین می خواستم برای کار با روسیه علیه داعش Kislyak هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘Russiagate شد با هدف قرار دادن او را

این به طور مستقیم در تضاد با روایت در مورد جلسه مطرح توسط اوباما سوزان رایس مشاور امنیت نوشت که عجیب و غریب یادداشتی به خودش در آستانه مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح بارها و بارها گفت که اوباما می خواست این تحقیقات به “کتاب.”

Strzok توجه داشته باشید این است که تاریخ, اما پرونده می گوید: به نظر می رسد با اشاره به جلسه در تاریخ 4 ژانویه 2017 – همان تاریخ Strzok مداخله برای حفظ FBI پس زمینه پرونده فلین اگر باز آن برنامه ریزی شده بود به نزدیک به دلیل فقدان شواهد از هر خطا. Strzok بعدها یکی از عوامل به مصاحبه فلین و بستری در متون به شدت ویرایش در این تفاهم نامه که مصاحبه – که شده است در دسترس ساخته شده به عنوان شواهد.

همچنین در rt.com ‘Russiagate’ پرونده ex-مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور مایکل فلین موثر بر به عنوان تجدید نظر DC دستور دادگاه به آن نزدیک

پیش از آن در روز, Washington, DC مدار دادگاه تجدید نظر دستور قاضی فدرال مسئول فلین مورد بلافاصله پس از موافقت با دولت حرکت به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه. ماه گذشته قاضی مورچه سالیوان در پاسخ به DOJ حرکت به اخراج اتهامات در نور از شواهد آشکار تعقیب فلین بود نادرست منتج – با انتصاب خصمانه قاضی سابق به بررسی حرکت و استخدام یک وکیل خصوصی به نمایندگی خود در مالیات دهندگان هزینه. فلین تیم واکنش نشان دادند به دنبال یک حکم mandamus از دادگاه تجدید نظر.

فلین اولین تلفات از ‘Russiagate’ کاوشگر با هدف قرار دادن نسبت ناروا به اتهام “تبانی” با روسیه در سال 2016 انتخابات. مشاور مجبور به استعفا شد و پس از کمتر از دو هفته از واشنگتن پست او را متهم کرد از دروغ گفتن به اف بی آی بر اساس هنوز ناشناس نشت. او متهم شده بود توسط مشاور ویژه رابرت مولر در اواخر سال 2017 و التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی تحت فشار بوده ولی مبارزه با این اتهامات پس از یک مشاور حقوقی در سال 2018 است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به این خبر با تعجب اگر Comey و FBI یا مولر و دادستان و یا اوباما و بایدن عذرخواهی خواهد کرد به فلین و دیگران در پروب.

مولر بررسی به پایان رسید و در مارس 2019 پیدا کردن شواهدی از هر گونه تبانی در هر نقطه وادار دموکرات به ادعای تهمت به حال مورد آزار قرار گرفته قدرت توسط خودداری از کمک های از اوکراین به عنوان بهانه ای برای استیضاح او.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de