کانادا ستاره تنیس جن بوچارد به نظر می رسید به عنوان هیجان زده به عنوان هر کسی در تاریخی SpaceX راه اندازی در شنبه ارسال برخی از رجعت تصاویر از ناسا با مضمون شب در افتخار خود را در حالی که پس از این رویداد زندگی می کنند.

SpaceX – متعلق به میلیاردر گریز از مرکز Elon Musk – شد اولین شرکت خصوصی برای راه اندازی پرسنل ناسا به فضا زمانی که آن موشک فالکون با فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken سرنشین لعنتی خاموش از کیپ کاناورال فلوریدا در روز شنبه.

همچنین در rt.com اسپیس ایکس موشک فالکون راه اندازی دو فضانورد ناسا به فضا

این جفت ارز در حال محدود برای ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) و آن نخستین بار در تقریبا یک دهه است که یک سرنشین دار به فضا پرتاب قرار گرفته بود در خاک آمریکا با ناسا قبلا با تکیه بر روسیه موشک سایوز برای ارائه به مردم به فضای پس از خاموش شدن خود به خود برنامه شاتل در سال 2011.

یکی مشتاق شاهد این رویداد تنیس starlet بوچارد که نمایش او لذت در راه اندازی با بیش از 2 میلیون Instagram followers.

“پس فکن هیجان زده” 26 ساله آس نوشت: همراه با یک تصویر از راه اندازی در تلویزیون زندگی می کنند و خوراک فضانوردان بر روی کامپیوتر خود.

او در زمان فضا fandom بیشتر با های بازگشتی تصاویر از دختران شب در سال 2018 هنگامی که او و دوستان تا به حال همه ملبس به ناسا دنده.

“خود ناسا/SpaceX خدمه در حال حاضر در مدار و سپس هنگامی که ما فرود آمد بر روی زمین” او زیر نویس تصاویر.

بوچارد را ناسا دنده به طور منظم پخش می شود روی او حساب – همچنین پس او را به دیزنی در فلوریدا در سال گذشته و هوستون ،

این SpaceX راه اندازی به نظر می رسد به یک شده است از جمله نکات برجسته از چند ماه گذشته برای لاس وگاس بر اساس بوچارد که مانند او همکار تنیس جوانب مثبت بوده و مجبور کردن دادگاه با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

بوچارد هنوز موفق به ماندن در سرفصل هر چند برای اولین بار توسط جرقه رسانه های اجتماعی اند که او اشاره کرد او در جستجوی یک پسر به صرف قرنطینه با.

ادامه مطلب: تنیس, تنیس بوچارد نیاز به قرنطینه دونفره شریک و… وجود دارد هیچ کمبود ارائه می دهد (عکس)

کانادا آس و سپس او را کمی برای خیریه جمع آوری مبالغ قابل توجهی برای موافقت با خرما با طرفداران – اولین تور 4000 دلار برای یک علت خوب با برگزاری یک آنلاین قرار ملاقات گذاشتن با کمدین باب Menery و سپس بالا بردن باور نکردنی $85,000 در یک حراج به تاریخ شام و مطابقت با تجربه.

همچنین در rt.com ‘خانواده دیوانه هستند’: ستاره تنیس جن بوچارد در شوک به عنوان فن مناقصه $85,000 برای شام تاریخ

بوچارد 2014 ویمبلدون فینالیست به تازگی به دادگاه و تنظیم خواهد شد در مورد بهبود در پست زمان بندی 332 زمانی که بازی در نهایت رزومه در تور WTA.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی