دولت باید مورد بررسی قرار توسط نمایندگان مجلس بیش از تغییرات به آن تیم در Downing Street SNP گفته است.

در اوایل این هفته 10 تایید آن خواهد بود ادغام آن تیم ویژه مشاوران با کسانی که در خزانه است.

این حرکت منجر به استعفای صدراعظم سابق ساجد جاوید که حاضر به آتش خود داری ،

SNP را ایان Blackford گفت: چهره های کلیدی از جمله PM مشاور ارشد Dominic کامینگز – باید در حال حاضر به نظر می رسد قبل از اینکه کمیته رابط.

پانل ساخته شده است تا از صندلی هر یک از انتخاب کمیته وظیفه است با برگزاری این دولت و وزرا را به حساب بیش از سیاست های عمومی.

در نامه ای به منشی کمیته آقای Blackford نوشت: “این قابل ملاحظه ای در جهت منافع عمومی به احضار افراد درگیر در طراحی این تغییرات – ما باید بدانند که هدف خود را و قصد.

“دومینیک کامینگز… شده است به طور گسترده ای گزارش شده به عنوان کاتالیزور برای این تغییرات و پس از آن حق است که او برای اولین بار به احضار و مورد نیاز برای پاسخ به سوالات در این زمینه است.”

آقای جاوید انتظار بود به نگه داشتن شغل خود را در 11 پیش از ترمیم کابینه در روز پنج شنبه با وجود گزارش تنش بین او و آقای Cummings.

اما در یک حرکت تعجب آور سابق صدراعظم ترک پست خود گفت: “هیچ احترام وزیر” می تواند قبول این وضعیت خلاص شدن از کارکنان خود را.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در نامه ای به PM آقای جاوید خواست آقای جانسون به “اطمینان از خزانه به عنوان یک موسسه حفظ حد اعتبار به عنوان امکان پذیر است”.

او در حال حاضر توسط رئیس سابق وزیر خزانه داری به Rishi Sunak.

تصمیم به توام, خزانه داری مشاوران به خیابان داونینگ واحد قابل توجهی منجر به نگرانی در میان برخی از کسانی که آن را حد توانایی صدراعظم به مقاومت در برابر خواسته از نخست وزیر.

در حال حاضر SNP در تماس کمیته رابط به نگاه به تغییر و گفت: این مقدار به یک اساسی دوباره سفارش چگونه دولت در عمل و توابع.

کمیته نمی توان به احضار شهود – اگر چه از آن خواهد بود بسیار غیر معمول برای نخست وزیر را کلید مشاور به نظر می رسد تا عموم و کمیته است و نه ملاقات پس از انتخابات. رک و پوست کنده آن را بعید است Dominic کامینگز ظاهر خواهد شد.

اما تماس برای او را به انجام این کار است که گویا از واقعیت های بسیاری در وست مینستر نگران تاثیر آقای جانسون مشاوران و تغییرات آنها درگیر هستند در نظارت بر.

او در نامه آقای Blackford گفت: “این بسیار مهم است که کلید منصوب مقامات مسئول به نخست وزیر مجبور هستند به شواهد در این تغییرات – به طور کامل با جزئیات در و در.

“من امیدوارم که پارلمان رابط کمیته مطلوب برای تسهیل این به عنوان یک ماده از منافع عمومی و شفافیت است.”

بی بی سی در تماس است خیابان داونینگ برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de