حدود 60 وسایل نقلیه تبدیل شد دور از نزدیک به پایه Snowdon قبل از 08:00 BST پلیس گفته اند.

اتومبیل نیز یدک پس از رانندگان هشدار داده بودند در برابر پارکینگ غیر قانونی در Snowdonia پارک ملی.

آن را دنبال کرد و هرج و مرج در منطقه در آخر هفته گذشته هنگامی که 180 مجازات جریمه صادر شد.

شمال ولز پلیس گفت: برخی رانندگان تصور آنها بوده است “بلوف” با تهدید از اتومبیل در حال یدک و بازیابی خودرو بود که در قلم-y-منتقل می کند.

به زور گفت: همچنین نظارت بر A5 در Dyffryn Ogwen و تا به حال قرار داده شده موجود در طول مسیر برای جلوگیری از پارکینگ.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

قلم-y-عبور از درب اصلی A4086 جاده بین Llanberis و کاپل کوریگ است تنها مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک افت کردن سایت برای اتوبوس ها و تاکسی ها در تعطیلات آخر هفته در تلاش برای کاهش خودرو شماره.

“حدود 60 وسایل نقلیه در حال حاضر تبدیل شده به دور صبح امروز با برخی حتی پارکینگ از سمت راست با علامت” شمالی گفت: پلیس ولز.

“راننده به ما گفت که آنها فکر می کردند ما فقط ‘فمن’ گفت: زمانی که ما خودرو را یدک کشیده و دور اگر مانع در جاده… یک خودرو بهبود است و در حال حاضر پارک شده در قلم-y-منتقل می کند.”

ترافیک و پارکینگ در دیگر نقاط Snowdonia پارک ملی نیز نظارت و بازدید کنندگان شده اند خواست به استفاده از پارک خودرو در نانت پریس, Llanberis و قلم-y-Gwryd و همچنین پارک محلی و سوار شدن خدمات آن افزایش یافته است.

“این کمک خواهد کرد که برای کنترل ترافیک در این باریک کوه مسیر و اجتناب از موقعیت های خطرناک است که ما شاهد آخرین آخر هفته” پلیس اضافه شده است.

“همه ما می خواهیم شما را قادر به لذت بردن از خیره کننده رشته کوه با خیال راحت اما رانندگان باید پارک مسئولانه با خیال راحت و از نظر قانونی.”

چقدر بد است که آن را در جای دیگر?

ولز’ پارک ملی بسته شده در مارس به عنوان بخشی از coronavirus مستند اقدامات است.

واکر و کوهنورد اجازه داده شد که “اقامت محلی” مستند محدودیت کاسته شد در 6 ژوئیه در حالی که هفته گذشته مشخص شده آغاز رسمی تعطیلات مدرسه برای بسیاری از بازدید کنندگان.

برکن چراغ پارک ملی هشدار داده است رانندگان مدنی مأموران انتظامی در منطقه برای بررسی هر پارکینگ غیر قانونی و در نظر گرفتن تغییر برنامه سفر اگر پارک خودرو هستند.

غیر قانونی کمپینگ

Pembrokeshire سواحل پارک ملی اقتدار صادر کرده است یک هشدار بر غیر قانونی کمپینگ پس از 19 پنالتی شارژ اعلامیه صادر شد آخر هفته گذشته در اطراف شهرستان.

وحشی کمپینگ در چادر یا campervan است ممنوع در ولز بدون صاحب ملک اجازه.

در میان مشکلات ناشی هستند littering, مسدود کردن دسترسی به خدمات اضطراری و کمبود امکانات توالت.

Campsites در ولز با امکانات مشترک در حال حاضر مجاز به باز کردن با قوانین سختگیرانه و مقررات داشتن از دست رفته بیشتر از فصل بالا.

پارک ملی اقتدار گفت: گشت های خود ادامه خواهد داد و در سراسر شهرستان در این آخر هفته.

“اکثر [بازدید کننده] بودند و رفتار وجود دارد چند نمونه از غیر قانونی کمپینگ در پارک ملی که منجر به تعدادی از جریمه صادر می گفت:” رئیس اجرایی Tegryn جونز.

“من مصرانه از مردم به احترام به پارک و استفاده از تعیین کمپ برای اقامت خود را.

“ما برای مدت زمان طولانی در این زمان هنگامی که ما می تواند لذت بردن از دسترسی به این گوشه زیبا از ولز – بیایید اجازه نمی دهد غیر مسئولانه رفتار چند از بین بردن دسترسی و لذت برای همه ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی