محبوب ما رپ Snoop Dogg اقدام به روشن کردن بیانیه ای که در آن او گفت: گیل پادشاه باید “پشت کردن b*tch قبل از ما آمده شما” پس از میزبان تلویزیون اظهار نظر در NBA آیکون کوبه برایانت گذشته تجاوز جنسی نماید.

Snoop Dogg گفت که او یک “غیر خشونت آمیز فرد” در یک Instagram تصویری همراه با عنوان “P. S. A. از مردم قهرمان در حال حاضر انجام می شود و خوب به دیگران” در میان توسعه furore در مورد اظهارات که او ساخته شده حدود 65 سال از فردا میزبان گیل پس از او خواست بازنشسته WNBA ستاره لیزا لسلی اگر 2003 اتهام علیه اخیرا مرحوم برایانت “پیچیده” چگونه میراث خود را مشاهده شده است.

همچنین در rt.com ما پخش گیل پادشاه “می شود تهدید به مرگ’ پس از کوبه برایانت مورد تجاوز سوال که رسانه هایش با ستاره NBA میراث

چه شما بدست می آورید از آن ؟ ” Snoop Dogg گفت: در یک ویدیو ارسال شده در روز شنبه ، “من قسم می خورم به خدا ما بدترین. ما f*cking بدترین. انتظار ما بیشتر از شما گیل. چرا خانواده حمله به ما ؟ ما مردم خود را! شما نمی آیند پس از f*cking Harvey Weinstein درخواست آنها را dumb-ass سوالات. من مریض میشم.”

بیشتر جنجال آمد از Snoop را “پشت کردن b*tch” خط که باعث شد در مورد چهره در روز یکشنبه.

زمانی که من گفت: آنچه گفتم من صحبت کرد و برای افرادی که احساس گیل خیلی بی احترامی نسبت کوبه برایانت و خانواده اش,” Snopp گفت.

در حال حاضر با این حال گفت: آنچه من شبیه تمایل برخی از آسیب به 70 سال است ؟ من مطرح شد راه های بهتر از آن است. من نمی خواهم هیچ آسیبی به او و من او را تهدید. همه من بود بگو: آن را چک کنید, شما بری جیب برای آنچه شما انجام می دهند و ما به تماشای شما. باید کمی بیشتر احترام برای شخص او نوزادان و کوبه برایانت میراث.'”

در سال 2003 برایانت بود متهم به تجاوز جنسی علیه یک جوان 19 ساله هتل کارگر در Colarado اما این اتهامات پس از آن کاهش یافته است که خود را مدعی تصمیم گرفتند به شهادت نیست در برابر او. پس از آن کت و شلوار مدنی حل و فصل شد در خارج از دادگاه. برایانت به حال ادعا کرد که برخورد بود با رضایت طرفین اما اعتراف کرد که ادعا قربانی “نیست و نمی مشاهده این حادثه همان راه من.”

اپرا Winrey دوست نزدیک شاه گفت: به تازگی که شاه دریافت کرده بود چندین تهدید به مرگ در پی هر دو او و Snopp Dogg اظهارات در این زمینه است.

همچنین در rt.com ‘او پس pumped up’: Dana سفید نشان می دهد کوبه برایانت دریافت پرداخت به عنوان بخشی از عظیم ثروت باد آورده برای UFC سرمایه گذاران

سابق لس آنجلس لیکرز ستاره برایانت درگذشت غم انگیز در سن 41 همراه با او 13 ساله دختر Gianna و هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در کالیفرنیا در ماه گذشته.

به عنوان یکی از بسکتبال بزرگترین تا کنون آیکون و به عنوان یک ورزشکار که نام فراتر ورزش خود برایانت مرگ ناشی از موجی از غم و اندوه و عزاداری در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی