Snapchat حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از ارتقاء تب بیش از ‘تحریک نژادی و خشونت و بی عدالتی’

محبوب پلت فرم پیام Snapchat اعلام کرده است آن را حذف رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از آن کشف تب او را متهم به ترویج خشونت نژادی و بی عدالتی در tweeting در مورد تظاهر کنندگان در برابر کاخ سفید.

“ما در حال حاضر ترویج جمهور محتوا در اسنپ چت را کشف پلت فرم” ضربه محکم و ناگهانی گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه. “ما نمی خواهد تقویت صدای که تحریک نژادی و خشونت و بی عدالتی را به آنها ارتقاء رایگان در کشف. نژادی و خشونت و بی عدالتی را در جامعه ما و ما هم ایستاده و با همه کسانی که به دنبال صلح و عشق و برابری و عدالت در آمریکا است.”

کشف ترویج اخبار ناشران مقامات منتخب مشاهیر و دیگر “اثرگذارندهها” که با حضور بر روی پلت فرم. مغلوب ساختن پیشی جستن است که توسط بیش از 1.5 میلیون اسنپ چت, کاربران یک شماره است که سه برابر بیش از سال گذشته به لطف ارتقاء به طور منظم با توجه به بلومبرگ گزارش ماه گذشته. این بود که بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را کمک به مدارس ،

ضربه محکم و ناگهانی تصمیم بیش از آخر هفته این شرکت توضیح داد: پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که “معترضان” که سعی در طوفان کاخ سفید “می شده اند و با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند.” سخن گفتن بود به سرعت محکوم کرد به عنوان نژادپرستانه توسط رسانه های جریان اصلی.

سیستم عامل رسانه های اجتماعی شده اند تحت فشار فوق العاده ای از رئیس جمهور منتقدان را به حالت تعلیق سانسور یا حذف حضور او حتی قبل از این تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در هفته گذشته افزایش یافت به شورش در سراسر ایالات متحده. توییتر برای اولین بار“واقعیت-بررسی” نظرات خود را در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری و سپس سرکوب یکی از توییتهایی دربارهی غارت در مینه سوتا این ادعا آن “جلال خشونت است.”

همچنین در rt.com توییتر در جنگ ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار به مینه سوتا ‘اراذل و اوباش’ پرچم برای ‘ستایش خشونت’

Facebook تا کنون حاضر به سانسور رئیس جمهور با وجود فشار از بالا و رتبه بندی کارکنان و همچنین رسانه ها و دموکرات ها ،

ضربه محکم و ناگهانی مدیر عامل شرکت اوان اشپیگل ارسال نامه سرگشاده ای به کارکنان در یکشنبه محکوم درمان “سیاه و سفید از مردم و مردم از رنگ در امریکا” و با این استدلال که “شرایط برای بیشتر رادیکال سازماندهی مجدد جامعه ما” مانند ایجاد یک کمیسیون “حقیقت و آشتی و غرامت.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de